Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tudose Robert [ Braga / 5777 ]


Tudose Robert
 Share

Recommended Posts

    Informatii din viata reala:

 

    Numele real: Tudose Robert.
    Varsta reala: 17 ani.
    Orasul unde traiti: Botosani.
    Cu ce va ocupati: Lucrez ca ospatar intr-un restaurant.
    Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
    Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cu siguranta, am luat la cunostinta regulamentul serverului inca de cand a fost deschis si am invatat regulile care au fost adaugate noi.
    De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Consider ca merit functia de helper deoarece imi place sa ajut persoanele, sunt foarte activ si am incredere ca ma voi descurca. Ma aflu pe aceasta comunitate inca de cand a fost infiintata si cunosc la perfectiune regulamentul. Stiu cand sa aplic o sanctiune si sa-i explic respectivei persoane ce a gresit, pentru a nu se mai repeta si stiu cand sa las doar un advertisment, insa sa raman impacat cu ideea ca acea persoana nu va mai repeta greseala, deoarece ii voi explica. 
    Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Robert, am 17 ani sunt din Botosani si ma joc pe comunitatea FplayT de doi ani si un pic. Imi place sa socializez cu lumea, sa-mi fac prieteni noi sa ma joc si sa ies afara. Sunt o persoana cu un temperament calm, explicit si mereu saritoare. Imi place sa ajut lumea si sa ii invat din cate mai stiu si eu.

 

   Informatii de pe joc:

 

    Numele din joc (Buletin): Tudose Robert.
    Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Braga.
    Ore jucate pe server: Momentan 440.
    De cat timp jucati pe server: Joc din 2017, am jucat cateva luni, apoi m-am lasat si m-am reapucat in 2018, apoi 2019, dar ca o continuitate succesiva a zilelor petrecute pe server, joc de mai bine de doi ani.
    Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului undeva la 13 ore pe zi, poate chiar mai mult daca nu am ceva de facut.
    Sanctiuni anterioare pe server: Am avut ban 3 zile.
    ID-ul din joc: 5777.
    Averea detinuta in joc: Detin la momentul actual 1.200.000 $ aproximativ si masinile pe care le-am cumparat intre timp.
    Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer sa fiu, nu, ma inteleg foarte bine cu toata lumea si sunt mandru de acest fapt. 
    Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu mi s-a intamplat niciodata un astfel de lucru.
    Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as dedica timpul numai pentru rezolvarea ticketelor si ajutarea oamenilor, m-as axa foarte mult pe aceasta functie, dand dovada de seriozitate si prosperitate.
    Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper sa ocupa in principal cu preluarea Ticketelor si ajutarea fiecarui player de pe server. Helperul, trebuie sa se dedice total acestei responsabilitati pentru a ajuta lumea si pentru a rezolva nelamuririle, sau problemele oamenilor, fie legate de joc, fie de server. Insa acesta poate sanctiona unde este cazul.
    Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma non-stop cu OBS.
    Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord si accept acesti termeni.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jucator vechi pe comunitate, am interactionat foarte mult si stiu ca esti capabil din punctul meu de vedere meriti o sansa, PRO!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share