Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Armin Onfroy [Armin / 96]


qArmin
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Suceava - Gura Humorului 
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur. In caz de nevoie, sanctionez si cel mai bun prieten.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece de acum pot fi mult mai activ decat inainte, deoarece am terminat cu examenele si cu scoala. De asemenea, consider ca "vechimea" mea pe aceasta comunitate conteaza foarte mult, deoarece stiu sa raspund la majoritatea din intrebarile puse de playeri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Razvan, am 15 ani jumate si sunt o fire calma. Imi place sa ies cu prietenii, sa stau pe calculator, sa ajut oamenii si sa ma distrez. Deoarece pana in a 12-a nu o sa mai am examene importante, o sa pot sa-mi dedic mult mai mult timp decat acum pe server. Chiar daca sunt mic, am o gandire matura, calculand orice actiune o fac. De asemenea, in general sunt perfectionist, si nu imi place ca altii sa ma contrazica cand stiu sigur ca am dreptate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Armin Onfroy
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Armin
  • Ore jucate pe server: ~280
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De acum aproximativ 6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un warn - Condus Non-Rp, Un ban permanent - Bug abuse (nu o sa mai repet asta niciodata), Un warn - FailRp de Mafiot, Un warn -Limbaj OOC. Doresc sa precizez ca mai toate sanctiunile sunt destul de vechi, doar cea de Condus Non-Rp a fost acordata wipe ul acesta.
  • ID-ul din joc: 96 
  • Averea detinuta in joc: ~800k (Camarro, Honda Bros, Bentley Continental, E400, apartament si inca niste masini pe care nu le mai retin :d + 300k bani cash)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: IC nu, dar OOC din partea unora da.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din cate imi aduc aminte nu m-am certat cu nici un membru staff, dar cel mai probabil pe parcsurul timpului am fost certat cu mai multi membrii staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie, in primul rand as sta jumatate din timpul pe care o sa-l petrec pe server atat pe tickete in joc cat si pe tickete pe discord, as ajuta mai mult playerii si as inceta "glumele" care n-au rost de pe discutii-ooc. De asemenea, as incerca sa nu mai comentez la toti oamenii =))
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea, un helper se ocupa cu tickete, cu informatii ce tin de server. In concluzie, trebuie sa ofere cat de mult ajutor playerilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da. Pot filma atat cu OBS cat si cu software-ul de la AMD.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

+rep Este destul de matur pt varsta pe care o are si consider ca ar merita o sansa de a fi in postura de Helper in Teste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO e de treaba si ajuta mereu playerii noi cu ceea ce poate , nu cred ca ar dezamagii avand in vedere vechimea pe comunitate

Edited by AMuP
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Este greu aici, dar respect vechimea ta pe comunitate si implicare, de aceea sunt de parere ca meriti o sansa, deci PRO!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

-REP, Considre ca nu esti pregatit pentru staff inca chiar daca esti activ + sunt de parere ca varsta este un minus pentru aceasta functie. P.s : Nu mai scrie acele  * Update  *  pentru ca oricum se va verifica chestiile astea. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share