Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Octavian Florea / rata ID-9008


rataiZEN
 Share

Recommended Posts

  • Numele real:Octavian Florea
  • Varsta reala: 30
  • Orasul unde traiti: Braila
  • Cu ce va ocupati: Ospatar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sigur , Am luat la cunostinta regulamentul din prima zi in care am intrat pe server.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia fiindca imi place sa ajut lumea in special noaptea cand nu sunt asa multi admini ON si pot sa-i explic si omului unde gresit sa nu mai faca a 2-a oara 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Ocavian ,  am 30 ani si sunt din Braila . Pot spune ca am devenit dependent de server din primele 4h in care am jucat in comunitate , Sunt o persoana sociabila , calma si foarte receptiva..dar nu suport sa fiu mintit in fata 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): rata Tartanu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): rata
  • Ore jucate pe server: 311
  • De cat timp jucati pe server: 6 saptamani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Mai bine de 8h ( In special Noaptea )
  • Sanctiuni anterioare pe server: NU
  • ID-ul din joc: 9008 ( dar a fost schimbat din 6882 daca t
  • Averea detinuta in joc: 1.000.000 + cateva masini achizitionate cu BitCoin cat si din Showroom 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , pentru ca imi place sa socializez si vorbesc cu toata lumea
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nici o problema cu nimeni
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu asi face nimic deosebit fata de ceilalti , doar ca stau noaptea si dimineata cand nu este mai nimeni ON 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Trebuie sa fie o persoana dedicata in primul rand . Sa mearga la toate tiketele si sa ajute toti playerii care sunt noi cu probleme sau nelamuriri in legatura cu serverul  , cat si cei vechi care au intampinat probleme  
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , folosesc OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , nu am nimic impotriva
Edited by rataiZEN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share