Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Abhigyan Valorosu [Tudoric / 26]


Tudoric
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tudor
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Zalau
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu acest lucur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc la perfectiune.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana calma si am rabdarea necesara sa stau sa explic persoanelor chestiile pe care nu le inteleg si pot sa gestionez mereu situatia in care ma aflu, iar daca am nevoie de ajutor nu imi este rusine sa cer. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana ambitioasa, calma, sociabila si deschisa la orice conversatie sau propunere, am capul pe umeri si imi asum mereu ceea ce fac. Duc pana la capat tot ceea ce imi propun si consider ca orice vis este realizabil daca ai ambitia necesara.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Abhigyan Valorosu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tudoric
  • Ore jucate pe server: 400 (la momentul de fata) + ~1000 inainte de wipe
  • De cat timp jucati pe server: Din iunie 2019, dar am avut o mica pauza din ianuarie pana in iunie, anul acesta.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Joc undeva intre 5 si 10 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un warn de la Vel pentru PG+Condus Non RP + Minciuni OOC din cauza unor post hunteri. Am mai avut un Ban pentru HACK deoarece am dat contul meu unei persoane care a dat cu hack, dar consider ca mi-am invatat lectia si mi-am dat seama de unele aspecte.
  • ID-ul din joc: 26
  • Averea detinuta in joc: ~1.500.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar nu ma stiu cu o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu am fost respectuos cu membrii Staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa fiu si mai activ.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper trebuie sa ajute jucatorii noi care au nevoie de explicatii ale regulamentului. Trebuie sa aiba grija sa nu se creeze conflicte OOC si sa-i lamureasca pe jucatorii care nu au inteles recgulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share