Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Abhigyan Valorosu [Tudoric / ID:26]


Tudoric
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Guset Tudor
  • Varsta reala: 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Zalau
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, joc de mult timp aici pe server.

 

  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca ma diferentiez fata de ceilalti jucatori prin faptul ca sunt o persoana respectuasa adica nu imi bat joc de nimeni, indiferent ca este admin sau vreun jucator oarecare, sunt mereu sincer si spun lucurilor pe nume, nu ascund nimic si nici nu voi ascunde pentru ca oricum adevarul va iesi mereu la iveala, mai devreme sau mai tarziu, pe de alta parte sunt responsabil si imi asum tot ceea ce fac, iar cand am inceput sa fac ceva duc acel ceva pana la capat indiferent de circumstante si de parerile celorlalti din jur. Cea mai importanta trasatura a mea care ma diferentiaza este calmul, sunt foarte calm si mi-l pastrez indiferent de situatie, nu imi sta in fire sa vorbesc urat cu cineva si nu imi place sa il jignesc indiferent cu ce mi-a gresit prefer sa nu-l bag in seama si sa-l las in pace.

 

  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Guset Tudor sunt din Zalau, municiul judetului Salaj, sunt elev la Colegiul Tehnologic Alesandru Papiu Ilarian din orasul meu. Sunt o fire calma care nu se enerveaza usor, iar in rarele ori cand ma enervez prefer sa rup orice contact pentru ceva timp cu persoana care m-a adus in aceasta stare, consider ca am cei 7 ani de acasa si sunt respectuos cu cei din jurul meu indiferent de statutul lor social. Nu sunt o persoana lacoma, ma multumesc cu ce am si ii ajut si pe cei mai nevoiasi cu ceea ce pot, imi place sa sar oamenilor in ajutor chiar si in momente in care se asteapta mai putin si sunt multumit cu ceea ce am, dar muncesc din greu sa ajung la mai mult si mai mult. In marea majoritate a timpului pe langa scoala ma joc pe calculator in special FiveM. Hobby-ul meu este tot ceea ce tine de calculatoare atat partea hard, cat si soft, ma pasioneaza tech-ul tot ceea ce este nou lansat pe piata, iar o a doua pasiune a mea sunt masinile. In week-end-uri ies cu bicicleta pe afara pe trasee montane sau doar la o simpla plimbare pentru a ma relaxa si pentru a mai iesi din zona mea de confort facand si putina miscare. Sportul meu preferat este bascket-ul pe care l-am si practicat pentru o perioada de 4 ani si jumatate, iar in prezent joc ocazional cu prietenii si colegii de clasa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Abhigyan Valorosu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tudoric
  • Ore jucate pe server: 470 de ore
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server din iunie 2019 dar am avut o pauza din februarie pana in iunie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In general joc intre 5-7 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban Permanent si warn
  • ID-ul din joc: 26 
  • Averea detinuta in joc: Casa de 900.000$ + M5VIP + S63VIP + cateva masini + ceva bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, chiar nu ma stiu cu o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu si mai activ decat sunt acum.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor noi care intra pe server si indrumarea acestora, preia tickete si stopeaza pe cat este posibil altercatiile OOC dintre jucatori si se mai ocupa de bunastarea serverului sa nu existe hackeri, trolleri etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, eu filemez cam tot ceea ce fac pe joc.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu acest lucru.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un om deosebit, daca erai de la inceput cum esti acum cu siguranta erai in staff de mult, am stat mult de vorba cu tine, am inteles ca a fost anturajul, dar acel ban cand s-a dat cu hack pe server te incurca momentan pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share