Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ungureanu Ștefan [Stefan11497 / ID:148]


Stefan11497
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Bițică Ștefan
  • Varsta reala:16 ani.
  • Orasul unde traiti:Negrești județul Vaslui.
  • Cu ce va ocupati:Momentan ma aflu in stadiul de elev in cadrul liceului Tehnologic Nicolae Iorga.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Ma consider un player activ care iese in evicenta doar ca face foarte mult bani la barbut. Am o vechime oarecum mare pe server, cunosc mare parte a jucatorilor, cunosc stilul de roleplay, cred ca ma voi descurca perfect in staff avand in vedere punctele specificate mai sus si nu numai.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana calma, suparacioasa, creativa. Imi place foarte mult sa parctic sporturi in aer liber, jocurile pe calculator cat si jocurile de masa. Imi place foarte mult natura si misterele sale. Ador sa fac poze la natura, prietenilor, familiei, urasc sa imi fac mie poze sau sa imi faca cineva poze, ma consider o persoana urata care strica poza.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ungureanu Ștefan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):✟Stefan✟
  • Ore jucate pe server:700 ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server:Imediat in septembrie fac un an de vechime pe server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:In jur de 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 warnuri, unul pentru  Jigniri OOC [08.05.2020]//// MetaGame[15.03.2020].
  • ID-ul din joc:148.
  • Averea detinuta in joc:Detin suma de 300.000$, casa de 850.000$, si masini printre care Evo 9, BMW M4, Ford Raptor+altele sub 50.000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, nu am avut nici o discutie mai aprinsa/altercatie.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Diferit cred ca nimic, as face ceea ce face si staful actual, activitate, seriozitate, respect etc, doar ca eu zic ca le-as face cu mai multa iubire :) .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea/informarea jucatorilor indiferent de vechimea acestora pe comunitate, explicarea greselilor pentur a nu mai fi repetate. Un helper trebuie sa le explice jucatorilor ce nu fac bine si sa ii indrume pentru viitor. Helperul trebuie sa si sanctioneze/avertizeze in caz ca un jucator care a fost informat de greseala facuta si el o  savarseste fara problema dupa explicatiile unui membru staff. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur, filmez constant la conectarea pe server cu OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

-1 Face prea multe failuri. După părerea mea în primul rand ar trebui sa ai un roleplay clean. Prea multe sancțiuni.. Primul pas este sa nu mai faci greșeli și sa te afirmi prin rp ul tău. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share