Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihay Bogdan [ Mihay / ID: 482 ]


Nenea Bogdy
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Enache Mihai Bogdan
  • Varsta reala: 16 ani .
  • Orasul unde traiti: Bucuresti , sectorul 6 .
  • Cu ce va ocupati: Practic din doua in doua saptamani un curs de IT si in rest o viata normala de adolescent .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur !
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie , deoarece am experienta in acest domeniu , sunt un baiat serios care spune adevarul , nu sunt pe prietenii , cum scrie in regulament asa practic si al toate calitatiile unui membru staff .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mihai Bogdan , am 16 ani si locuiesc in Bucuresti sectorul 6 , imrepuna cu parintii mei . Sunt pasioanat de IT si in trecut am facut cateva cursuri de robotica . Ca si calitati morale sunt : respectuos , inteligent , intelept , ajutator , invat repede , iar ca si calitati fizice :  ochi albastri , in jur de 1,82 (m) , 78 kg si pot spune ca sunt atragator .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mihay Bogdan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): JustMihayy
  • Ore jucate pe server: 60 ore 
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 1 an ( de cand era orasul principal Paleto Bay ) - ( am facut pauza ) .
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-9 ore ( m-am reapucat de 3 zile si am facut in jur de 40 ore )
  • Sanctiuni anterioare pe server: ---
  • ID-ul din joc: 482
  • Averea detinuta in joc: 120000 lei
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu !
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): O singura data in 40 ore , cand am cazut in prapastie cu masina , din greseala si alti playeri au crezut ca este PowerGaming , dar adminul nu mi-a facut nmk . Niciodata nu mi-am luat jail de la un admin .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mult mai activ , as ajuta comunitatea mai mult , m-as tine de aceasta functie .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un HELPER se ocupa cu : nelamuririle jucatorilor legate de regulamentul serverului / discord-ului , tickete , pedepsirea / avertizarea jucatorilor .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur , OBS !
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share