Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Charles Trager [ AZEY / ID:5140 ]


AZEY1337
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marangoci Andrei
  • Varsta reala: 20 -> 21 de ani. (1990805)
  • Orasul unde traiti: Trăiesc în orașul Constanța.
  • Cu ce va ocupati: Sunt angajat ca și șef de tură la o stație de alimentare cu carburanți.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord cu această regulă și o voi pune în aplicare, voi fi imparțial indiferent de persoană.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Pot spune că din experiențele trăite pe acest server am învățat multe și regulamentul, deci eu consider că da, îl știu la perfecție.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred că merit această funcție deoarece sunt o persoană foarte devotată, un om implicat care duce treaba până la capăt, activitatea mea pe care am dovedito și prin care am învățat demersurile acestui server mă va ajuta să fiu cât mai bun, să ofer răspunsuri cât mai precise și corecte. Un alt motiv pentru care consider că aș merita această funcție sunt cei 7 ani de acasă pe care nu-i uit atunci când intru / ies dintr-o încăpere lăsând un loc de "Bună ziua!".
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Vă salut, numele meu este Marangoci Andrei, am frumoasa vârstă de 20 de ani, în curând vor fi 21 de ani, sunt din Constanța, un oraș cald și primitor, pot spune despre mine că sunt o persoană cu capul pe umeri, un om curajos care nu se dă bătut așa ușor, o persoană informată și educată ce știe să respecte și să aprecieze prietenii / persoanele din jur. Hobby-ul meu ca al multora este PC-ul, mai exact gaming-ul, de mic am visat să mă joc pe calculator, să excelez în jocuri și să am un goal pe care să-l ating. Îmi place foarte mult muzica RAP / HIP-HOP / muzica din state și manelele, de ce să mă ascund? O altă chestie pe care o veți afla din această cerere despre mine este că am o personalitate mai amuzantă, îmi place să fac lumea să se simtă bine în jurul meu, să râdă, să glumim, iubesc când oamenii se simt bine pe lângă mine dar asta nu înseamnă că atunci când este nevoie de seriozitate nu va fi, ba din contră o vom duce la 125% seriozitatea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Charles Trager ( 24 de ani).
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AZEY
  • Ore jucate pe server: La momentul actual dețin 457 de ore însă este loc și de mai multe.
  • De cat timp jucati pe server: Joc de pe data de 15 / 16 Aprilie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Zilnic acord jocului 8h / 10h.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din păcate am avut un singur warn pe care l-am plătit și n-aș fi vrut să-l iau dat de domnul Hara dar asta m-a făcut să înțeleg din greșeli, să fiu atent unde am greșit și să repar.
  • ID-ul din joc: ID-ul meu este 5140.
  • Averea detinuta in joc: Dețin toate cele trei dube / BMWM5VIP / M3E46 / M5E60 / Honda NSXR (Mersi Carlito de sfat.) / Honda Bros / însă adevărata mea avere sunt prietenii și colegii de gang.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer să vă spun, nu m-aș știi cu o reputație proastă pe joc deoarece oricine care a avut RP cu mine nu s-a terminat pe support / plânsete pe chat.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, din contră membrii staff chiar știu cu ce se mănânc acest server și sunt foarte de treabă, niște oameni perfecți!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sunt de părere că pot aduce un plus acestei comunități privind activitatea mea, implicarea și devotamentul pe care îl am față de aceasta, voi încerca să le explic cât mai citeț și bine regulamentul celor care au nevoie de un membru staff la ticket și îi voi face să înțeleagă.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: HELPER-ul se ocupă cu ticketele jucătorilor noi / vechi care au nevoie de ajutor în cazul în care se produce un FAIL RP sau în cazul în care nu au destule informații pentru a putea realiza un RP HARD. Trebuie să ai un vocabular cât mai dezvoltat, să poți vorbi citeți și să nu te încurci în idei / cuvinte.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am această posibilitate.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord!
Link to comment
Share on other sites

Pacat ca uneori esti un mic bombardier, din partea mea ai PRO pentru ca eu te-am cunoscut mai indeaproape decat alti membrii din staff-ul superior, depinde si ce parere au ei, de la mine ai PRO!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share