Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Chibs Telford [ Az0G / ID: 79 ]


Az0G
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marius
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a X-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Bineinteles.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am o experienta foarte mare pe comunitate,si consider ca sunt apt sa ma descurc in situatii complicate si sa am rabdare cu playerii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat muncitor,si dupa cum spune profilul pe care il studiez (stiinte-sociale),ma integrez foarte bine intr-un colectiv,sunt foarte sociabil,dar mai am si scapari uneori.Majoritatea timpului mi-l dedic in fata calculatorului jucand FiveM si distrandu-ma.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Chibs Telford
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Az0G
  • Ore jucate pe server: 1300+
  • De cat timp jucati pe server: 11 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7/8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 Banari
  • ID-ul din joc: 79
  • Averea detinuta in joc: In jur de 3 milioane + VIP.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Da,dar incerc sa repar ce am facut.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As inerca sa iau decizii cat mai bune in diferite situatii,m-as stradui ca fiecare ticket pe care il abordez sa fie terminat cu succes,m-as stradui ca fiecare membru staff sa fie multumit de munca mea,si as incerca sa fac playerii noi si nu numai,sa ramana pe comunitatea noastra.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolvarea Problemelor/Nelamuririlor,abordarea ticketelor,activitatea,si desigur incercarea de a crea in ochii playerilor,o reputatie cat mai buna a comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+1 rep, este un om muncitor de treaba si stie sa isi duca munca pana la capat, parerea mea este ca merita o sansa in staff pentru ca nu cred ca ne va dezamagi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pro - Pentru aplicatie.
CONTRA - Pentru sanctiuni .. pacat ti-ai batut joc de munca prin acel bug abuz, ai inceput sa iti revii, e nevoie de ceva timp sa o tii pe drumul asta si daca vei fii la urmatoarea aplicatie pe drumul cel bun, din partea mea ai PRo, momentan CONTRA!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share