Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Regazzi Antonio [ Antonio8423 / ID: 178 ]


Antonio8423
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala

Numele real: Marius Antonio 

Varsta reala: 17 ani. 

Orasul unde traiti: Pitesti.

Cu ce va ocupati: Elev in clasa a-XI-a si cu muzica. 

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, sunt de parere ca 
regulamentul este pentru toata lumea si trebuie respectat de catre toti. 

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Pot spune ca stiu fiecare ramura a regulamentului. 

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): De ce consider ca merit aceasta functie? Nu ma consider ca fiind un player exemplu, care este perfect din anumite puncte de vedere insa vreau sa le arat oameniilor care ma stiu ca fiind un exemplu negativ ca m-am schimbat si pot fii un exemplu care s-a schimbat in bine. Chiar daca unii au o parere  proasta despre mine, vreau sa demonstrez faptul ca sunt o persoana capabila si demna! Imi place sa ofer sprijin oameniilor cu ce stiu si ce pot. Consider ca am ajuns la o varsta in care stiu sa aplanez situatiile si sa incerc pe tot posibililul sa ii multumesc pe toti. 

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Antonio am 17 ani si locuiesc in orasul Pitesti. Sunt un tip cu un caracter destul de puternic, in acelasi timp sunt si o persoana punctuala, amuzanta, glumeata, si cu bunul simt. Sunt genul de om care este capabil sa isi recunoasca la orice ora greselille facuta in trecut. Imi place sa spun adevarul verde in fata.  In timpul liber imi place sa ma joc pe calculator, sa ascult muzica si sa o studiez. Nu ma pot descrie ca fiind un perfect din toate punctele de vedere insa incerc pe cat de mult posibil sa fac la mine o schimbare in bine.  Nu spun ca a-s fi persoana perfecta, insa  am facut o scurta caracterizare.
 
Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Regazzi Antonio

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Antonio

Ore jucate pe server: 700.

De cat timp jucati pe server: Din septembrie 2019.

Cat timp acordati serverului pe zi: Acum pe timpul verii undeva la 2-3 ore.

Sanctiuni anterioare pe server: Da, pentru care acum regret.

ID-ul din joc: 178

Averea detinuta in joc: Toata ,,averea" pot spune ca se ≈ la suma de $3,000,000.

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Personal consider ca nu am avut conflicte cu nimeni de pe aceasta comunitate si sper sa nu fii 
deranjat pe nimeni.

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut niciodata altercatii cu alti membrii staff. 

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand m-as implica in dezvoltarea comunitatii fie prin Roleplayuri fie prin  evenimente de diferite tipuri. In al doilea vreau sa le demonstrez oameniilor ca probleme se pot intelege mai bine prin vorba buna decat prin acordarea unei sanctiuni. 

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Indatoririile unui helper sunt sa mentina serverul cat mai ordonat fie pe chat fie pe partea de Roleplay-uri, sa ajute playerii noi si comunitatea in sine. 

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Bineinteles, folosesc ShadowPlay.

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share