Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Eren Andrei [ ✪EREN GAMING HD / ID: 5584 ]


EREN GAMIMG HD
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Eren Andrei
  • Varsta reala:15
  • Orasul unde traiti:Buzau
  • Cu ce va ocupati:Student la Liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana care se implica si consider ca sunt capabil sa ma descurc intr-o situatie complicata si sa am rabdarea necesara cu playerii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Eren, am 15 ani si locuiesc in orasul Buzau.Sunt o fire calma care nu se enerveaza foarte usor,consider ca am cei 7 ani de acasa si ii respect pe cei din jurul meu.In majoritatea timpului imi place sa ies afara cu prietenii dar si sa ma joc FiveM.Ma pasioneaza motocicletele,la 16 ani imi doresc sa ma inscriu la scoala auto.In week-end imi place sa ies cu bicicleta si sa merg prin padure cu ea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Eren Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):✪EREN GAMING HD/Eren
  • Ore jucate pe server:600+
  • De cat timp jucati pe server:Cam 5-6 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Peste 5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am
  • ID-ul din joc:5584
  • Averea detinuta in joc:VIP GOLD+Bmw X6M VIP+Mercedes GTC VIP+cateva masini+ceva bani
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,chiar nu ma stiu cu o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut playerii cat de bine pot!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu stergerea masinilor si cu ajutarea oamenilor atunci cand au o problema,dar si cand este incalcat regulamentul!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,dar nu la o calitate mare.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by EREN GAMIMG HD
Link to comment
Share on other sites

Жизнь с запущенным раком простаты может быть подавляющей. Важно понимать как болезнь, так и ваше лечение, чтобы вы могли принимать активное участие в принятии решений о вашем лечении.
Если уровень простат-специфического антигена (ПСА) постоянно повышается во время лечения, которое снижает уровень тестостерона, это может означать, что ваш рак простаты прогрессирует. Прогрессирование означает, что рак ухудшается или распространяется.

Когда это произойдет, ваше лечение может измениться. Вот почему ваш врач может назначить XTANDI - лечение, которое может помочь замедлить прогрессирование.


препарат кстанди энзалутамид отзывы

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca uneori esti un mic bombardier, din partea mea ai PRO ca te stiu mai indeaproape, dar conteaza si cum te vede restul staff-ului!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share