Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Margica Margineanu [ MARGINEANU / ID: 2033 ]


MARGINEANU_2033
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Andrei Margineanu
Varsta reala: 16 ANI
Orasul unde traiti: Romania, Bucuresti
Cu ce va ocupati: elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca sunt matur chiar daca nu am o varsta matura si pot sa tin o situatie sub control fara sa se certe nimeni intre nimeni.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei Margineanu, imi place foarte mult sa ma joc pe calculator si sa invat lucruri in acelasi timp,si mi-ar placea foarte mult daca as fi in staff pe acest server.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Margica Margineanu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MARGINEANU
Ore jucate pe server: 330 ore
De cat timp jucati pe server: De aproape 4 luni.
Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore sau chiar mai mult.
Sanctiuni anterioare pe server: nu am nici-o sanctiune de cand sunt pe server.
ID-ul din joc: 2033
Averea detinuta in joc: VIP GOLD,100.000, 3 masini VIP,3 Motoare si 6 masini cumparate.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuata serverul mult mai mult.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Treaba unui Helper este de a ajuta jucatori noi sau vechi in caz ca au vreo problema ii raspund la un ticket facut de iei in caz ca vor sa zica un Bug sau de unde poate lua diferite joburi,etc.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

Chiar dacă părerea mea nu va fi luată în considerare, eu unul cred că tu ești nou pe această comunitate și trebuie să mai lucrezi la tine.
-rep îmi pare rău.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Un baiat ok, respectuos si educat, consider ca mai trebuie sa stai pe comunitate pentru a dobandii aceasta functie. 
Contra datorita vechimii pe comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share