Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Alessandro Rivera I 751


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Alessandro
  • 1.2 Prenume:Rivera
  • 1.3 Sex: Masculin 
  • 1.4 Vârsta:26
  • 1.5 Înălțime:1,80
  • 1.6 Greutate:68 Kg
  • 1.7 Naționalitate:Los Santos
  • 1.8 Adresă:Str. florida , nr. 3
  • 1.9 Număr de telefon: 691-4240


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da , am avut viteza .
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Niciodata
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Am fost acceptat.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Politie 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Verdictul a fost acceptat , am ajuns pana la Agent Principal dupa au inceput niste probleme si am iesit.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: ----

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Cand eram mic eram un baiat intrasnet si foarte destept , aveam niste parinti foarte buni care lucrau ca Medici , intr-o zi mama mea alaturi de tatal meu au plecat la un COD care a fost dat spre toate echipajele M.A.I , ajungand acolo primi au vazut mai multi oameni cu arme albe si au decis sa plece intr-o fractiune de secunda un tip de acolo a tras fix in mama mea , tata fugind nu sa gandit ca a tras in mama doar in ambulanta , dupa ce a mers 1 km sa uitat la mama mea cand din pacatea ea murise a incercat sa o salveze timp de 1 ora dar nu sa mai putut face nimic , acei mafioti au fost bagati la inchisoare de politie . Dupa misiune tata a ajuns acasa dar fara mama , eu am intrebat unde se afla mama iar tatal meu a inceput sa imi povesteasca , dupa ce am aflat timp de 3 sabtamani am plans si am fost foarte trist deoarece sa intamplat asta . Acum ca am 26 de ani doresc sa devin medic pentru a ajuta toti oameni raniti rapid si in siguranta deoarece doresc ca toti oameni sa fie sanatosi si bine .
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt un om caruia ii place mult sa sara in ajutor, tin foarte mult cu dreptatea, sunt capabil sa conduc foarte bine si sa ajung la timp pentru a salva pacientul, de asemenea pot lucra in echipa, fiind un om care isi face foarte repede prieteni, si va multumesc ca imi acordati acest timp pentru a-mi citi aplicatia.De asemenea,un factor important il reprezinta experienta ca organ de politie si de medic .

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Adita
  • 4.2 Vârsta: 14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bucuresti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:1 an
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De 1 an.
  • 4.6 Ce ID aveti in joc ?:751
  • 4.7 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 6 -7 ore.
  • 4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?:Nu.
  • 4.9 Alte informații:Nu am.
Edited by Adita Eclipse
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.gif.16f2b32a33044e3b62f5ee23d5dd3809.gif

 

In Character (IC):

Domnule Alessandro Rivera, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul Medical din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi gradul de Asistent Medical! 

 

Data: 05/08/2020

Semnatura: Tony Cazaciuc

Out of Character (OOC):

Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Tony#4005, Mihai#4837 ,  DoDo#8618, Hataruku#5608) pentru urmatoarele detalii.
Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Medicilor si Regulamentul Server-ului.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share