Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tudor Condor [Tudoric / ID: 26]


Tudoric
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tudor
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Zalau, Salaj
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece ma consider destul de vechi pe aceasta comunitate si am trecut prin diferite experiente de cand ma joc aici, pe de alta parte sunt o persoana calma si am rabdarea necesara pentru a sta si a le exlpica sau arata jucatorilor informatiile de care au nevoie. Am capul pe umeri si sunt o persoana sincera si serioasa, dar am si simtul umorului cand este nevoie in limita bunul simt, imi asum mereu ceea ce fac si nu imi este frica sa recunosc daca am gresit sau nu am facut bine. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Tudor, am 16 ani si locuiesc in orasul Zalau, municipiul judetului Salaj. Sunt elev, iar in timpul liber mi-l petrec in fata calculatorului, in mare parte jucandu-ma FiveM pe aceasta comunitate. Ma consider o persoana deschisa la minte si sociabila, imi place sa cunosc oameni noi si sa stau cu ei de vorba, sunt sincer, serios si foarte calm, dar am si mici scapari, iar cand ma scoate cineva din sarite prefer sa nu mai stau sau sa vorbesc cu persoana respectiva pana ma linistesc. Am cei 7 ani de acasa, nu imi sta in fire sa imi bat joc de oameni, indiferent de statulu lor social, pe de alta parte sunt foarte optimist si consider ca orice vis poate fii indeplinit mai devreme sau mai tarziu. Imi place sa duc pana la capat ceva ce am inceput deja, indiferent de prejudecati. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tudor Condor
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tudoric
  • Ore jucate pe server: 650 
  • De cat timp jucati pe server: joc din iunie 2019, dar am facut o pauza din ianuarie pana in iunie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: undeva in jur de 5-6 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: un warn + ban permanent 
  • ID-ul din joc: 26 
  • Averea detinuta in joc: Casa in mirror + cateva masini + 300k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu m-am certat cu nimeni din staff
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu mai activ
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper trebuie sa se ocupe de tickete-le jucatorilor si sa acorde timp pentru a le explica jucatorilor care au gresit sau care au nevoie de informatii despre joc. Pe langa asta trebuie sa aiba in vedere jucatorii noi intrati pe server pentru a nu se creea conflicte si certuri OOC. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Desi a avut acele derapaje in trecut, a aratat ca se poate schimba un om, a fost si in mafia dupa a iesit nu a avut tendinte de razbunari de ura sau alte lucruri, de aceea eu zic PRO.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share