Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Manea Alexandru[ Metrix / 1935 ]


Metrix
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Croitoru
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Ma ocup cu reprezentarea elevilor la nivel Scolar, fiind presedinte CSE, iar la nivel Judetean, fiind delegat.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca imi doresc sa ajut cat mai mult jucatorii acestei comunitati, sa aduc un roleplay diferit ( cum este acum in politie cu mandatele de arestare/perchezitie) si sa se simta cat mai bine intr-un caracter cat mai complex. Implicarea si seriozitatea oricarui tip de roleplay aduc cele mai bune decizii, pentru ca stii cum sa actionezi in privinta aceasta. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru, sunt elev in clasa a XII-a si sunt unul dintre reprezentantii elevilor la nivel judetean. Pot spune ca sunt o persoana foarte implicata, care doreste ceva nou in fiecare zi si tot ce-mi pun in cap o sa realizez chiar daca mi-ar trebui 10 ani sa muncesc sau o singura zi din viata. Nu pot spune ca sunt o persoana prea calma, dar se compenseaza cu rabdarea pentru ca imi place sa ajut oamenii si chiar daca ar trebui 12h sa-i explic cum functioneaza ceva, o sa o fac cu cea mai mare placere, chiar daca mai scapa cate un sentiment furie. Imi place foarte mult sa ma joc pe calculator orice joc (De la LoL la Terarria) si sa port o conversatie despre orice.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Manea Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Metrix
  • Ore jucate pe server: 730h
  • De cat timp jucati pe server: 10 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da, Cascuta ca civil + jaf in strada
  • ID-ul din joc: 1935
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer vorbind, as incerca sa schimb modul de sanctionare, mai exact sa fie explicata situatia pe care a facut-o un player care a incalcat regulamentul si dupa sa fie sanctionat sau avertizat pentru ca de foarte multe ori, cei care sunt sanctionati nu inteleg de ce s-a intamplat asa si cum de persoana X a avut dreptate, cum a fost si cu sanctiunea mea, eu nu am inteles ce a fost gresit, fiind la inceput si am tinut-o pe a mea pana mi-a explicat un prieten care se juca pe acest server de mai mult timp cum merge treaba.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea, un Helper se ocupa cu informatii, mai exact se ocupa cu playerii noi de pe server care nu stiu foarte multe despre comunitate (Server de discord/forum) si rezolva nelamuririle dintre playeri, oferind ajutor persoanelor cu diferite probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share