Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gheorghe Gavrilă Neamțu [ Coadă / ID:864 ]


Coadă
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ștefan Andrei Nicolae
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: București
  • Cu ce va ocupati: Student 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigur că da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece sunt o persoană indiferentă și serioasă, având avantajul că pot aloca o mare parte din zi serverului de FiveM și de Discord.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt student la Facultatea de Drept din cadrul Universității din București, începând de anul acesta, iar ca alte activități am jocurile video, kickboxul, mersul la sală de ceva timp. Cam de 3-4 luni de zile am început să îmi creez caractere diferite în rp-uri cu gândirea lor unică, fiind pasionat de actorie, multă lume spunându-mi că mi-am ales greșit vocația, actoria fiind ceea ce mi s-ar potrivi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gheorghe Gavrilă Neamțu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Coadă
  • Ore jucate pe server: 250 de ore în acest moment
  • De cat timp jucati pe server: Am intrat pentru prima oară pe acest server în Noiembrie 2019, urmând o pauza de câteva luni până în Aprilie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot să acord în jur de 4-6 ore, depinzând de zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nicio sancțiune.
  • ID-ul din joc: 864
  • Averea detinuta in joc: Apartament de 300 de mii, mașini de aproximativ 1 milion sau mai mult, unele tunate la maxim, VIP GOLD.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu consider că cineva ar avea ceva cu mine din moment ce caracterul meu este unul amuzant ce oferă o stare bună celor ce îl întâlnesc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut niciodată vreo discuție aprinsă cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Aș încerca să vin cu cât mai multe propuneri benefice serverului și a ajuta cât mai mult nou-veniții. Pe lângă asta, consider că aș putea măcar încerca să schimb gândirea multor playeri ce cred că roleplay-ul înseamna să fii un bombardier ce se bate cu pumnul în piept că au ei bani, în loc să creeze un caracter unic ca toată lumea să se simtă ca în viața reală.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper consider că se ocupă cu ajutorul de care au nevoie nou-veniții/jucătorii ce au de raportat o problemă (o altercație, un bug, o nelămurire etc.) și cu raportarea problemelor pe care le întâmpină serverul membrilor staff cu grad mai mare.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep apreciez in mare parte seriozitatea lui,nu este bombardier si ceea ce imi place cel mai mult este ca respecta pe toata lumea indiferent de vocea/varsta acestora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share