Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Nichole Gaviria [ nichole / ID: 6404 ]


nichole
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Nichole Novac
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Stuttgart
  • Cu ce va ocupati: Eleva, clasa a11a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functine fiindca sunt capabila in a ajuta persoanele noi pe server, am rabdarea de a intelege jucatorii, a le raspunde si a le explica orice este legat de jucatul pe acest server/bunul simt. Sunt o fire constiincioasa si imi recunosc greselile atunci cand le fac.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana creativa, imi place sa incerc si sa invat mereu cate ceva nou. Nu suport cand lumea isi permite sa faca prea multe glume,iar in unele cazuri devin irascibila, dar incerc sa ma calmez sau sa evit persoanele ce fac o caterinca proasta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nichole Gaviria
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): nichole
  • Ore jucate pe server: 690
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: ca. 8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 6404
  • Averea detinuta in joc: 1,5mil (vehicule + bani) si o casa vip 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu un exemplu pentru jucatorii de pe server si sa ajut mai mult jucatorii care cer ajutor pe chat. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper este responsabil pentru oferirea de suport jucatorilor si indrumarea lor catre un gameplay fair.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent? Da.
Link to comment
Share on other sites

-rep.
Justificarea votului meu este una simplă și aceea este că:
1. Odată ce a părăsit gang-ul cu care a jucat și cu care s-a simțit bine, care a ajutato când a avut nevoie, la bine și la greu nu i-a păsat un singur moment faptul că unii din această mafie au ajutat-o iar ea le-a făcut post, a dat în gât.
2. Nu este o persoană demnă de acest lucru, odată cu ieșirea din staff ( dacă va fi acceptată, va intra și va excela ) va începe să zică numai lucruri urâte despre acestea dat fiind motivul de la 1.
3. Este o vârstă destul de înaintată dar ca fiecare om are câteva scăpări de nervozitate să le spunem așa, consider că a face parte din staff înseamnă să ai niște nervi bine stabiliți și pregătiți pentru diferite tickete / probleme.
4. Dacă nu este ceva ce îi convine / pe gustul ei nu va accepta această treabă, exclus ca un staff să facă asta.
5. Presupunerea mea cea mai mare este ca la un ticket vs. un membru vagos va acționa direct fără să ierte, va oferii cât de multe sancțiuni deoarece "noi i-am creat neplăceri"
Overall pentru mine este o fată ok, însa aceste multe greșeli de comportament și judecată nu te vor duce nicăieri, votul meu final este " - REP " îmi pare rău! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep (din punctul meu de vedere este pregatita sa fie staff, chiar daca are fixurile ei, fiecare le are pe ale lui, asa overall mi se pare ca s-ar descurca cu functia)
Plus ca mie personal mi se pare ca a dat dovada de PROFESIONALISM. De ce? A lasat prieteniile si a facut ticket "fostilor" prieteni din Vagos, ceea ce trebuie sa faca orice staff. REGULAMENTUL trebuie respectat de toata lumea.


Observ ca multi nu fac diferenta dintre IC si OOC 🤦‍♂️

Edited by xes
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Casso said:

-rep ,nu are gandirea buna pentru staff si nici experienta

 

 

 

6 hours ago, AZEY1337 said:

-rep.
Justificarea votului meu este una simplă și aceea este că:
1. Odată ce a părăsit gang-ul cu care a jucat și cu care s-a simțit bine, care a ajutato când a avut nevoie, la bine și la greu nu i-a păsat un singur moment faptul că unii din această mafie au ajutat-o iar ea le-a făcut post, a dat în gât.
2. Nu este o persoană demnă de acest lucru, odată cu ieșirea din staff ( dacă va fi acceptată, va intra și va excela ) va începe să zică numai lucruri urâte despre acestea dat fiind motivul de la 1.
3. Este o vârstă destul de înaintată dar ca fiecare om are câteva scăpări de nervozitate să le spunem așa, consider că a face parte din staff înseamnă să ai niște nervi bine stabiliți și pregătiți pentru diferite tickete / probleme.
4. Dacă nu este ceva ce îi convine / pe gustul ei nu va accepta această treabă, exclus ca un staff să facă asta.
5. Presupunerea mea cea mai mare este ca la un ticket vs. un membru vagos va acționa direct fără să ierte, va oferii cât de multe sancțiuni deoarece "noi i-am creat neplăceri"
Overall pentru mine este o fată ok, însa aceste multe greșeli de comportament și judecată nu te vor duce nicăieri, votul meu final este " - REP " îmi pare rău! :)

+REP. a parasit acel "gang" din cauza anumitor persoane

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AZEY1337 said:

-rep.
Justificarea votului meu este una simplă și aceea este că:
1. Odată ce a părăsit gang-ul cu care a jucat și cu care s-a simțit bine, care a ajutato când a avut nevoie, la bine și la greu nu i-a păsat un singur moment faptul că unii din această mafie au ajutat-o iar ea le-a făcut post, a dat în gât.
2. Nu este o persoană demnă de acest lucru, odată cu ieșirea din staff ( dacă va fi acceptată, va intra și va excela ) va începe să zică numai lucruri urâte despre acestea dat fiind motivul de la 1.
3. Este o vârstă destul de înaintată dar ca fiecare om are câteva scăpări de nervozitate să le spunem așa, consider că a face parte din staff înseamnă să ai niște nervi bine stabiliți și pregătiți pentru diferite tickete / probleme.
4. Dacă nu este ceva ce îi convine / pe gustul ei nu va accepta această treabă, exclus ca un staff să facă asta.
5. Presupunerea mea cea mai mare este ca la un ticket vs. un membru vagos va acționa direct fără să ierte, va oferii cât de multe sancțiuni deoarece "noi i-am creat neplăceri"
Overall pentru mine este o fată ok, însa aceste multe greșeli de comportament și judecată nu te vor duce nicăieri, votul meu final este " - REP " îmi pare rău! :)

retrag comentariul ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Consider ca pentru functia de staff trebuie sa stii sa gestionezi foarte bine lucrurile IC si OOC, sa nu faci diferente si sunt de parere ca acest lucru este oarecum controlat de catre nichole, nu chiar in totalitate. Totusi, are foarte des momente de nervozitate. Din tot ce am vazut in ansamblu la high-staff, respectiv administratori si moderatori, daca nu ai un control bun asupra irascibilitatii nu poti sa ajuti serverul cum ar trebui din pozitia de staff si nu ajungi absolut nicaieri cum a zis azey. Oricine poate sa se schimbe sau macar sa incerce, insa in momentul de fata ar fi un -rep din partea mea . Daca ar reusii sa gestioneze acest lucru consider ca ar merita o sansa deoarece are  o oarecare experienta si gandire in a lua decizii ca staff . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic, chiar tu ai zis ca devii irascibila ..nu am interactionat foarte mult la modul sa te vad si irascibila de aceea nu ma pot pronunta cu PRO sau CONTRA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share