Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Florin Bogdan [ BogdaNN / ID: 268 ]


Thoma
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER 

 

Informații din viața reală: 

  • Numele real: Popescu Bogdan Florin.

  • Vârsta reală: Am 17 ani.

  • Orașul unde trăiți: Locuiesc în orașul Tulcea aflat în județul cu același nume.

  • Cu ce vă ocupați: La momentul de față sunt elev în clasa a XI-a. 

  • Sunteți de acord că trebuie să lasați prieteniile deoparte și să acționați corect în orice situație?: Desigur, prieteniile de pe Discord și de pe joc le voi da deoparte când este vorba de luarea deciziei ca o persoană din Staff.

  • Cunoasteți la perfecțiune regulamentul server-ului?: Da, pot spune că am luat la cunoștiință tot regulamentul din orice punct de vedere (politist, medic, mafiot, civil). De asemenea consider că acest aspect este cel mai important în alegerea persoanelor demne de această funcție.

  • De ce credeți că meritați această funcție (Minim 20 cuvinte): Mă consider potrivit pentru funcția de helper deoarece am câteva calităti care mă diferențiază de ceilalți aplicanți, de exemplu, sunt genul de persoană care nu lasă un lucru neterminat și fac tot posibilul să îl duc pâna la capăt. De asemenea, mereu mi-a plăcut totul legat de activitatea unui helper fiind genul de persoană foarte organizată, care se gândeste la consecințe înainte de a face ceva. Îmi place să ajut lumea și nu îmi place să mă comport superior față de alți playeri. Ca orice persoană, nu voi face totul perfect la început, dar nu îmi va fi rușine să cer ajutorul altei persoane din staff în unele situații mai delicate.

  •  Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Mă numesc Bogdan și am 17 ani, locuiesc în orașul Tulcea aflat în județul cu același nume, aproape de Deltă. Am spirit de echipă, sunt comunicativ, receptiv, îmi place să fac lucrurile așa cum se cuvine. Sunt o fire liniștită căreia nu îi place să intre în conflicte ci să le rezolve. Mă împrietenesc foarte repede cu oamenii, îmi place să socializez și să mă distrez, dar când vine vorba de muncă totul se schimbă radical. Ador să muncesc pentru un lucru iar când îl încep îmi place să îl duc până la capăt. Sunt optimist și mă consider o persoană norocoasă din multe puncte de vedere. Îmi place ca lumea să se simtă bine în jurul meu și nu îmi place să fac pe cineva să se simtă prost. De asemenea, îmi place să respect și să fiu respectat și nu îmi place să mă laud. Sunt genul de persoană care își ajută prietenii și la bine și la rău, indiferent de situație.

 

Informații de pe joc: 

  • Numele din joc (Buletin): Florin Bogdan.

  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BogdaNN.

  • Ore jucate pe server: Aproximativ 1003 de ore.

  • De cât timp jucați pe server: Mă joc pe server din luna Septembrie a anului 2019.

  • Cât timp acordați server-ului pe zi: Zilnic acord server-ului între 3 și 7 ore, în funcție de timpul liber pe care îl am.

  • Sancțiuni anterioare pe server: Pe server am o singură sancțiune de când mă joc și anume un Warn pentru Power-Gaming primit în luna Aprilie.

  • ID-ul din joc: 268.

  • Averea deținută în joc: Dețin 2 mașini VIP (X6M și Z4), o casă și aproximativ 500.000$ în contul bancar.

  • Vă știți cu o reputație proastă pe joc?: Din punctul meu de vedere nu consider că am o reputație proastă pe joc.

  • Ați avut altercații, discuții aprinse cu oricare dintre membrii Staff-ului?(exemple): Nu am avut vreodată certuri cu membrii Staff-ului. 

  • Ce ați face diferit dacă ați obține această funcție?: Nu am idei revoluționare asupra server-ului, dar consider că ceea ce mă poate deosebi de ceilalți aplicanți este implicarea și devotamentul pe care îl arăt în toate acțiunile din cadrul server-ului.

  • Cu ce credeți că se ocupă un HELPER?: Din punctul meu de vedere, un Helper se ocupă cu împărtășirea cunoștințelor sale asupra server-ului în scopul de a ajuta persoanele din jurul său.

  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs): Desigur, pot înregistra fiecare acțiune pe care o fac folosind Geforce Experience.

  • Ești de acord ca orice minciună / informație eronată din această aplicație să fie pedepsită cu ban permanent?: Desigur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share