Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Henry Cervantes [ Casso / ID:5042 ]


Casso
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Oprisan Robert Andrei
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Vienna
  • Cu ce va ocupati: Cu scoala , Jucatu pe PC si cu iesitu afara
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece imi place sa ajut persoane , din punctu meu de vedere mi se pare ca eu sunt capabil pentru aceeasta functie , sunt destul de vechi pe server , cunosc destul de bine regulamentu serverului , inteleg cand se fac glume sau cand trebuie sa fiu serios si cand este o problema sunt foarte implicat .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare , ma numesc Robert , am 16 ani si sunt elev la o scoala din Vienna , timpul meu liber il petrec pe calculator , si ma joc Fivem / Fall Guys , sunt o persoana foarte calma , daca ma respecta cineva o sa-l respect si eu pe el nu sunt genu de persoana sa-l i-au peste picior sau ceva doar ca ma cred eu superior 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Henry Cervantes
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Casso 
  • Ore jucate pe server: 1300
  • De cat timp jucati pe server: 5 luni de pe 23.03.2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cateodata si 7-8 ore pe zi , mai fac si 10 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warm ( scos ) 
  • ID-ul din joc: 5042
  • Averea detinuta in joc: Vip Diamond . 2 milioane , un rs7 , Nissan Silvia , Honda CB500X , Ford Raptor , Albany Buccaneer , Cele 3 dube
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu din cate stiu eu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): A fost o neintelegere cu Xes , dar s-a rezolvat 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Pai incerc sa ajut comunitate cu ce pot , sa ajut playeri noi daca nu stiu sa faca roleplay sa le explic chestiile esentiale . 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutarea jucatorilor noi  , rezolvarea ticketelor , nelamuriri sau sa explic regulilor in caz ca face unu de ex . Powergaming sau No Fear 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share