Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pedro Carlos [ Cenu / ID:684 ]


Cenu
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cenusa Alex.
  • Varsta reala: 15 -> 16 ani.
  • Orasul unde traiti:  Sunt din orasul Iasi.
  • Cu ce va ocupati: Sunt la liceu, in timpul liber joc jocuri pe calculator.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Normal!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da! 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru placerea mea de a ajuta oamenii si activitate pe care o am. De fiecare data cand gasesc un player de are nevoie de ajutor fac tot posibilul sa il ajut si sa ii raspund la toate intrebarile pe care le are. Vreau sa ajut comunitatea si sa incerc sa o tin unita.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat calm cu cei 7 ani de acasa, imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa duc o munca la bun sfarsit. Imi asum greselile pe care le fac.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pedro Carlos
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cenu
  • Ore jucate pe server: 790
  • De cat timp jucati pe server: Sunt pe aceasta comunitate de pe data de 23 Martie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu, nu am sanctiuni pe acest server.
  • ID-ul din joc: 684
    Averea detinuta in joc: Am un Dodge ram, un honda bros, cap de tir la 100.000$, prelata mare, Duba Sobol, Duba Speedo si la categoria V.I.P un Buggati Ciron, Mercedes GT63S, Ferrari 488, Bani cash 450.000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu o reputatie proasta pe aceasta comunitate.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sunt de parere ca pot aduce un plus in activitatea mea, modul de a face playerii sa inteleaga anumite reguli, incerc sa explic cum trebuie sa procedeze in unele situatii si sa inteleaga problema din toate punctele de vedere.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Aceasta functie iti aduce mai multe responsabilitati. In primul rand ai responsabilitatea de a-i ajuta pe playerii noi, cat si pe cei vechi in anumite situatii/probleme de roleplay. Incercam sa mentinem comunitatea unita si una HARD RP. In general Helper-ul se ocupa cu tickete si cu problemele jucatorilor de pe aceasta comunitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Filmez cu GeForce Experience, Instant Replay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share