Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cristian Rares (Rares700 / ID 454)


Rares700
 Share

Recommended Posts

 

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Rares.
  • Varsta reala:16.
  • Orasul unde traiti:Campina.
  • Cu ce va ocupati:Momentan cu liceul si sportul.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece ma cred  destul de capabil sa sustin unele decizi  iar corectitudinea este punctul meu forte.Consider ca odata ce am primit aceasta sansa nu as dezamagi .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut,sunt Rares si am varsta de  16 anisori.Practic Karate  de performanta de 8 ani si am ajus sa am merite de Campion Mondial in 2019/Vice-Campion European in 2019/Campion National acum 2 saptamani.Sunt o persoana cu simtul umorului dezvoltat .Cam atat am de zis despre mine:).

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Cristian Rares
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Rares700
  • Ore jucate pe server:1500ore.
  • De cat timp jucati pe server:7luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Stau undeva la  4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:3wornuri.
  • ID-ul din joc:454
  • Averea detinuta in joc:5.000.000$$+masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu ,ma am bine cu toti jucatorii.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As acorda mai multa atentie jocului si totodata si mai mult timp.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Se ocupa cu  oferirea de ajutor pentru playerii care au nevoie de anumite informatii sau diferite neintelegeri.Treaba lui este de a fi liniste si pace intre jucatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share