Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alexandru Croneric [ Crone / ID: 6032 ]


Crxn3
 Share

Recommended Posts

Numele real: Cosmin
Varsta reala: 16.
Orasul unde traiti:Botosani.
Cu ce va ocupati: Elev , iar in timpul liber cant la orga.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut!
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana serioasa si cu o ratie echilibrata care poate actiona corect in orice situatie iar pe langa asta am o vechime  mare pe FiveM si pe serverele de RolePlay . Iar in al doilea rand vreau sa ajut orice membru nou venit pe comunitate si pe server sa le explic greseala facuta ca a doua oara sa nu se mai intample. pentru a le imbunatati roleplay-ul sa aiba unul cat mai frumos.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fire glumeata si amuzanta, mereu am fost genul de om care sare in ajutor indiferent de situatie.  . Sunt o persoana care isi asuma tot ce vorbeste si una calma. si imi place sa ma joc FiveM , sa socializez si sa ma simt bine alaturi de prietenii mei.
Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Alexandru  Croneric
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cosmin
Ore jucate pe server: 380 de ore.
De cat timp jucati pe server: Ma joc pe comunitatea FPlayT de 1 an si 8 luni  dar nu prea am interactionat cu lumea sa ma fac cunoscut.
Cat timp acordati serverului pe zi: Pot acorda serverului pe zi 10-11 ore pe zi.
Sanctiuni anterioare pe server: Am avut doar un warn cand aveam 40 de ore ( Pentru Rob and Kill )
ID-ul din joc: 6032
Averea detinuta in joc: detin  143.000 , un mercedes GTS 63 , un BMW M8 , Mc Larren P1 , un Bugatti Chirron plus alte masini cumparate.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Din punctul meu de vedere nu ma stiu cu o reputatie proasta pe joc deoarece nu am avut nicio altercatie cu alt jucator de pe server.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ies foarte mult in evidenta prin implicarea si activitatea mea. si as incerca sa fiu un exemplu pentru cei din jurul meu.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea oricarui jucator nou venit pe comunitate sau pe server . Un helper trebuie sa se implice si sa se dedice  pentru a informa sau a ajuta oamenii in situatii in care sunt greseli pentru a face un RolePlay cat mai frumos!
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Absolut ! ( OBS )
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord cu aceste reguli impuse . Da!

Edited by Crxn3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Tudose Robert said:

Din partea mea +rep, ne-am apucat amandoi acum 2 ani si am invatat impreuna rp-uri, consider ca este cababil pentru aceasta functie si chiar merita o sansa!

PRO - il stiu de cand m-am apucat de server si stie sa faca RP plus ca e un om calm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share