Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Margica Margineanu[MARGINEANU/ID: 2033]


MARGINEANU_2033
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Andrei Margineanu
Varsta reala: 16 ANI
Orasul unde traiti: Romania, Bucuresti
Cu ce va ocupati: elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca am mai fost membru staff si pe alte servere de fivem si cred ca am acea experienta.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei Margineanu, am varsta de 16 ani si am 2 pasiuni, jucatul pe calculator si ciclism-ul.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Margica Margineanu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MARGINEANU
Ore jucate pe server: 500 ore
De cat timp jucati pe server: De 4 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore, si cand am liceu 3-4 ore
Sanctiuni anterioare pe server: nu am nici-o sanctiune de cand sunt pe server.
ID-ul din joc: 2033
Averea detinuta in joc: VIP Diamond, masini VIP,3 motoare si 8 masini cumparate.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As putea ajuta server-ul mult mai mult, cu propuneri noi si cu ce ma pricep mai bine.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Treaba unui Helper este de a ajuta jucatorii cu problemele sau nelamurilile lor.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share