Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pedro Carlos [ Cenu / ID:684 ]


Cenu
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cenusa Alex
  • Varsta reala: Am varsta de 15 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Iasi.
  • Cu ce va ocupati: Sunt la liceu, in timpul liber ma joc pe calculator.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Normal.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Pot spune ca stiu destul de bine regulamentul acestui server.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pot spune ca sunt foarte activ si ajut comunitatea aceasta cu ce pot. Sunt o persoana ce actioneaza cu calm si nu grabeste situatiile.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, numele meu este Cenusa Alex avand varsta de 15 ani si sunt din Iasi, sunt o persoana cu simtul umorului si foarte serios cand este nevoie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pedro Carlos.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cenu.
  • Ore jucate pe server: Momentan 820 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Sunt pe aceasta comunitate de pe data de 20 Martie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5-6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un singur warn pentru Cop-Bait. Imi asum greseala pe care am facut-o.
  • ID-ul din joc: 684
  • Averea detinuta in joc: Am un Dodge ram, un honda bros, cap de tir la 100.000$, prelata mare, Duba Sobol, Mercedes cls, Nissan silvia, Duba Speedo, Casa de 390.000$ si la categoria V.I.P un Buggati Ciron, Mercedes GT63S, Ferrari 488, bani cash 100.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu o neputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut altercatii cu membrii staff'ului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Stilul de a ajuta playerii la ticket, incerc sa am o activitate mai mare.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute playerii, sa aibe grija de chat si sa nu fie certuri, sa sterg masini sa reduc lagu pe server si multe altele.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez non-stop cu GeForce Experiance Instant Replay. Dar daca este neaparat cu Banndocam/OBS pot filma si cu astea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mi-am luat ck si am zis sa pun noile informatii de pe joc.


Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Lamar Carlos
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cenu.
  • Ore jucate pe server: Momentan 1000+
  • De cat timp jucati pe server: Sunt pe aceasta comunitate de pe data de 20 Martie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5-6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Doua warn-uri, pentru tras in zona verde si cop-fear.
  • ID-ul din joc: 684
  • Averea detinuta in joc: Un apartament in Paleto, Tesla model S, 450.000$.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu o neputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut altercatii cu membrii staff'ului.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Stilul de a ajuta playerii la ticket, incerc sa am o activitate mai mare.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute playerii, sa aibe grija de chat si sa nu fie certuri, sa sterg masini sa reduc lagu pe server si multe altele.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez non-stop cu GeForce Experiance Instant Replay. Dar daca este neaparat cu Bandicam/OBS pot filma si cu astea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share