Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tudor Condor [Tudoric / ID: 26]


Tudoric
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Guset Tudor
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Zalau
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece sunt destul de vechi pe comunitate si consider ca am experienta si calmul necesar pentru a putea ajuta jucatorii de pe comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt elev in clasa a X-a la profilul electornica si automatizari, ma pasioneaza robotica si cam tot ce tine de tehnologie, mare parte din timpul meu liber il petrec la calculator jucand FiveM pe aceasta comunitate. Sunt o fire sociabila, calma si rabdatoare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tudor Condor
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tudoric
  • Ore jucate pe server: 825
  • De cat timp jucati pe server: De prin iunie 2019 dar am avut o pauza din ianuarie pana in iunie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: joc undeva la 7-8 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: warn + ban permanent
  • ID-ul din joc: 26 
  • Averea detinuta in joc: tir + pretala + casa in mirror + catava masini + ceva banuti
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred ca am o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine functia de helper as incerca sa fiu mult mai atent in tot ceea ce fac pe server si sa ma gandesc de 2 ori inainte sa fac ceva.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un heler se ocupa cu indrumarea jucatorilor noi, preluarea ticketelor si rezolvarea acestora prin a le explica jucatorilor greselile pe care le-au facut.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share