Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Sageata Marian [ FakeR / ID:3243 ]


FakeR
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Pruna Andrei
  • Varsta reala: Am varsta de 16.
  • Orasul unde traiti:Locuiesc in Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Sunt la liceu si in weekend sau cand am timp liber ma joc pe calculator.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sa spunem ca il stiu dar nu chiar tot la perfectiune.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca as merita sa primesc aceasta functie deoarece sunt un baiat cu bun simt si mereu dispus sa munceasca pentru visele si dorintele lui. Si pot ajuta pe oricine in orice situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut ma numesc Andrei Pruna am varsta de 16 ani si locuiesc in Bucuresti. Niciodată nu mi-a plăcut să mă descriu.Pur şi simplu nu ştiu ce să zic ,deşi ar fi atât de multe lucruri de spus despre mine.Sunt perfecţionist  dar ,nu îmi place să fac lucrurile de mântuiala şi ţin la detalii.Am o memorie extraordinară şi ţin minte şi cele mai neinteresante lucruri,deci dacă avem vreun conflict fii sigur că o să ţin minte şi peste cativa ani.Cu toate astea ,iert uşor.Nu sunt genul de persoană care să stea prea mult supărat.Eu iert,dar nu uit.Îmi plac chestiile draguţe ,îmi plac obiectele mici cu mare încărcătură emoţionala.Sunt optimist şi mă consider o persoană norocoasă din multe puncte de vedere.Sunt vesel în cea mai mare parte a timpului si pot să spun că am făcut un hobby din a-i face pe ceilalţi să râda.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Sageata Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): FakeR (are caractere Bold si cateodata nu apare apar doar patratele).
  • Ore jucate pe server: Din pacate am ID mic si doar 4 ore :( (in crestere).
  • De cat timp jucati pe server: Nu stiu cand am intrat prima data pe server dar a fost pe la inceput. Si apucat sa ma joc serios acum o saptamana.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Cat mai multe.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.
  • ID-ul din joc: 3243
  • Averea detinuta in joc: Sunt sarac incerc sa imi fac o avere. Dar nu cred ca aceast lucru este o piedica in drumul meu spre succes
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred ca am o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut probleme cu staff-ul.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Probabil acum nu stiu ce as putea face diferit de restul staff'ului dar daca as fi in staff as incerca sa fac ceva diferit.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper este un mic ajutor al playerilor, ii ajuta oferindu-le informatii,rezolvand altercatii,ajutand noi venitii,oferind ajutor playerilor cu anumite probleme.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Eu mereu folosesc Nvidia ShadowPlay dar daca va fi nevoie sa folosesc OBS il voi folosi ca sa pot inregistra orice.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt 100% de acord cu aceasta regula.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share