Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ferches Marian [Ferches / 7822 ]


Ferches Marian
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Marian Lucian
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Timisoara
  • Cu ce va ocupati:Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):z in echipa, sunt o persoana cooperativa si imi place foarte mult sa ajut jucatorii noi si sa rezolv problemele care apar.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Marian Lucian , am varsta de 18 ani si locuiesc in Timişoara . Sunt la liceu, in clasa a XI-a la profi stiinte sociale . Media generala in ultimii ani am avut-o 9,30. Sunt o fire competitiva, care se descurca intr-o colectivitate. Sunt social, cu simtul umorului, dar si o persoana serioasa in momentele care trebuie. Timpul liber mi-l petrec jucand fivem sau iesind cu prietenii pe afara.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ferches Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ferches
  • Ore jucate pe server:745ore
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc din luna Iunie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Cam 10-11 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Am un warn- 2 ROTI SPARTE
  • ID-ul din joc:7822
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ies in evidenta prin acctivitatea mea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu tickete si sa rezolve problemele ce apar pe parcurs pe server, sa ajute jucatori.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share