Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Popescu Alexandru [ Al3x:5241]


KOKO
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alex
  • Varsta reala:15
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am trecut prin foarte multe situatii pe server si cred ca pot ajuta atunci cand e nevoie, Sunt cinstit si nu voi ierta niciodata cand este vorba de regulament. Ma implic foarte mult cand este vorba de o problema
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 15 ani,pe nume Marius,elev de liceu in clasa IX-a,profil de economic.Majoritatea timpului mi-l dedic in fata calculatorului.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Popescu Alexandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Al3x
  • Ore jucate pe server:300
  • De cat timp jucati pe server:4 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:unul pentru un bug de la steam in care imi daduse un alt id si se considerase ban evader si inca unul cand eram in medici si nu stiam ca nu ai voie sa fugi de politie
  • ID-ul din joc:5241
  • Averea detinuta in joc:Am o casa de 420k , am peste 5 masini, am prelata, am tir, am 2 elicoptere de la vip
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Voi incerca sa indrum si sa ajut orice jucator nou care chiar nu are habar ce inseamna server de Hard Roleplay.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa cu raspunderea ticketelor,ajutarea jucatorilor noi sau explicarea regulamentului, cu depistarea vinovatului intr-un roleplay mai complex unde se fac greseli majore care trebuie sanctionate
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da am OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share