Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Paduroiu Raul [7994]


Recommended Posts

Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE o[1.0]

  • 1.1 Nume:Paduroiu
  • 1.2 Prenume:Raul
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:21
  • 1.5 Înălțime:1.92 m
  • 1.6 Greutate:87 kg
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:Nu beneficiez inca de un apartament,stau cu chirie.
  • 1.9 Număr de telefon:732-3057


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da,desigur,din prima zi.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu,nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu,nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:nu,nu sufar de nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am facut niciodata vreo crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Da, am intrecut cand eram nou in oras limita de viteza cu 15 km/h si nu am avut bani sa platesc astfel am fost arestat pentru esecul de a plati o amenda si pentru infractiuni in trafic.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,clar nu,consider ca este o pierdere de bani si de sanatate.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:da,acum mult timp pentru trecut pe rosu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da,sunt sofer de 3 ani
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu, nu mi a fost suspendat permisul pana acum
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da,desigur
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Da,cumosc foarte bine si limba engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da, am mai trimis la politie.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Am fost acceptat pe baza cv ului dar am picat la limita.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Miner,postas,taietor de lemne,gunoier,spalator de geamuri,sofer la pizza hut si sofer la mcdonalds.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Imi doresc sa intru in departamentul medical los santos deoarece iubesc sa ajut oameni si sa salvez vieti.De cand eram mic visul meu a fost sa fiu doctor si sa ajut orice persoana care avea nevoie de mine.Imi amintesc cand la 2 ani am primit prima mea trusa medicala de jucarie si am fost nespus de fericit.Daca as reusi sa intru in departamentul medical ar fi un vis implinit pentru mine.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Calmul,rabdarea si luarea decizilor corecte sub presiune consider eu ca sunt cele mai bune calitati ale mele.Sunt o fire foarte loiala si respectuasa fata de cetateni si de viitori mei colegi,sunt cooperant si stiu sa imi respect si ascult superiorii de la care sunt deschis sa invat cat mai multe lucruri.Am niste reflexe foarte ascutite si abilitatea mea fizica si psihica ma ajuta sa ies cu bine din orice situatie dificila.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Raul
  • 4.2 Vârsta:17
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Brasov,Brasov
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:4 ani de cand ma jucam pe ps3
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Aproximativ 5 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 354
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:7994
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?Intre 3 si 9 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:Am primit un ban de o zi acum 4 luni cand eram la inceput si aveam cam 2 ore pe server si am luat ban o zi ca sa invat regulamentul,de atunci nu am mai primit.
  • 5.0 Alte informații:va multumesc mult  pentru atentia acordata.

Screenshot (217).png

Link to comment
Share on other sites

Acceptat.gif.16f2b32a33044e3b62f5ee23d5dd3809.gif

 

In Character (IC):

Domnule Paduroiu Raul, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul Medical din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi gradul de Asistent Medical! 

 

Data: 10/09/2020

Semnatura: Tony Cazaciuc

Out of Character (OOC):

Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Tony#4005) pentru urmatoarele detalii.
Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Medicilor si Regulamentul Server-ului.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share