Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Hotea Alin [ aDriaN_H / 525 ]


aDriaN_H
 Share

Recommended Posts

Numele real: Hotea Alin Adrian
Varsta reala:20
Orasul unde traiti:Sighetul Marmatiei
Cu ce va ocupati: Student in anul 2 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut jucatorii indiferent de vechime , comportament sau reputatie . Cea ce vreau eu este sa ajut comunitatea prin timpul pe care il acord acesteia si sa rezolv orice problema sau conflict care apare intre jucatori si sa le fac jocul mai placut .
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Adrian , am varsta de 20 de ani si sunt din Sighetul Marmatie . In timpul liber imi place sa ies la bere cu prietenii , sa ascult muzica  si sa ma joc pe calculator . Pasiunile mele sunt fotografiile , arhitectura si masinile . Eu ma consider o persoana serioasa ( uneoir prea serioasa ) care analizeaza ficere detaliu inainte de a actiona , accept glumele si caterinca cat timp nu degenereaza , urasc minciuna si barfa si nu suport persoanele care iau totul in batjocura .
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Gzuz Bratva
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):aDriaN
Ore jucate pe server:1426 ore
De cat timp jucati pe server:Joc de peste 8 luni pe acest server .
Cat timp acordati serverului pe zi:Intre 3 si 5 ore 
Sanctiuni anterioare pe server: Da am un warn pentru No fear
ID-ul din joc: 525
Averea detinuta in joc:Mai multe masini din showroom , . 150.000$ , camion + prelata si un apartament de 640.000$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut .
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu as face ceva diferit insa mi ar placea sa ajut la desvoltarea comunitatii si atractia de jucatori noi .
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea/indrumarea jucatorilor noi veniti , ajutarea celor care au nelamuriri legate de actiuni pe care le au facut sau doresc sa le faca si nu sunt siguri daca e bine sau rau . 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share