Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Neagu Miguel [ Edy11 / 86 ]


Edy11
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eduard
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a IX-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Eu consider ca stiu regulamentul. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece intr-un an si jumatate de cand ma joc pe acest server am capatat destula experienta si cunostinte pentru a ajuta si alti oameni. Ca orice alt om, in viata mai exista si scapari pe care incerc sa le remediez.  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Eduard, am 15 ani si sunt din Ploiesti. Sunt un baiat simplu in clasa a IX-a, majoritatea timpului mi-l petrec pe calculator jucand FiveM, dar mai ies si pe afara cu prietenii in timpul liber. Sunt un om curios si incerc sa descopar mereu lucruri noi, sunt sociabil si mereu incerc sa imi fac prieteni.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Neagu Miguel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Edy
  • Ore jucate pe server: 1892
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 1 an si 6 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Eu acord pe zi aproximativ 6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn si 1 Ban
  • ID-ul din joc: 86
  • Averea detinuta in joc: O casa in Mirror, masini de 3 milioane, 6 milioane cash + masinile de la VIP
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Ca orice alt helper m-as ocupa de tickete, dar in plus eu as ajuta jucatorii  incepatori pe acest server cu diferite informatii sau in loc sa dau sanctiuni as sta sa le explic ce au gresit, ca sa nu mai faca pe viitor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu rezolvarea de tickete, activitatea pe server, creste reputatia server-ului prin comportamentul de care da dovada.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Bineinteles.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share