Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Kandemir Emre [ NUME: Wolfus / 6653


Wolfus
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Kandemir Emre 
Varsta reala:17
Orasul unde traiti:Ramnicu Valcea 
Cu ce va ocupati:Elev 
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece am o experienta foarte buna si de lunga durata in cadrul a mai multor staff-uri. Sunt un tip foarte corect cu fiecare persoana pe care o intalnesc fie ca o cunosc fie ca nu, iar inainte de a face ceva mereu ma opresc putin si ma gandesc daca este bine sau nu.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Kandemir Emre sunt elev la liceul Alexandru Lahovari , imi place sa ma blimb cu bicicleta sunt pasionat de motociclete in special cele de la Harley Davidson , imi place sa imi fac prieteni sunt respectuos , ajut orice persoana ce imi cere ajutorul .
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Kandemir Emre 
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Wolfus 
Ore jucate pe server: Am 360 de ore 
De cat timp jucati pe server:Joc de 6 luni pe acest server
Cat timp acordati serverului pe zi:In timpul liber 9-10 ore pe zi , in timpul scolii 5-6 ore .
Sanctiuni anterioare pe server:Un warn acumulat acum 2 luni ,si un ban provizoriu de 3 zile . 
ID-ul din joc:6653 
Averea detinuta in joc:Vip Diamond 1.500.000$ , apartament in Alta , cele 3 dube , 2 motoare si un mazda rx 7.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Sa fiu sincer nu cred ca as aduce ceva nou dar mi-as face treaba de HELPER si as ajuta sever-ul cat de mult pot , sunt constient cu acumularea gradului vei primi o responsabilitate 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand un HELPER  trebuie ajute playerii noi, încât acestia să își formeze o parere frumoasa despre noi cat si despre server si munca fondatorilor mai ales, dar și a tuturor care aparțin acestei comunități, sa ajute , parerea mea cu tot ce pot, pe oricine. Atat pe server, cât și pe discord.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Bineinteles
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share