Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Jamal Terrance [5755]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Terrance
  • 1.2 Prenume: Jamal
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 17
  • 1.5 Înălțime: 1.92
  • 1.6 Greutate: 83kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă:  Vinewood Complex (AP. 13) Clasa D
  • 1.9 Număr de telefon: 205-4149


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, in afara de mici contraventii in trafic ma consider un cetatean legal
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, sunt clinic sanatos!
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala fizica!
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -----
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da, la o petrecere de acum 3 ani!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu consum substante interzise!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, amenzi in trafic!
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur! De la 18 ani!
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da, o singura data!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur!
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Desigur, sunosc bine limba Engleza, Fracenza, Germana si Spaniola!

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, este prima data!
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ----
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da!
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul de Politie Los Santos, unde am ajuns pana la gradul de Agent !
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:  Mecanic la un service privat, Miner la o firma mare din Los Santos si multe alte joburi

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): inca din copilarie am avut o pasiune pentru aceasta slujba, cred ca un rol important in pasiunea mea de a deveni medic a avut bunicul care a fost internat la spitalul PillBox, cu cancer la colon. De cand am aflat veseta aceasta nu m-am putut opri nici un moment din a imi dori sa ajung un pilon important in societatea aceasta si am vrut mereu sa il ajut, din pacate el a decedat, dar acest lucru nu mi-a stins niciodata scanteea dea deveni medic si a salva vietile pacientilor!
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Un lucru care ma diferentiaza de ceilalti candidati este inteligenta mea, faptul ca stiu sa actionez in momente tensionate, in care viata unor persoane este pusa in pericol, iar un mic avantaj pe care il am este ca am urmat niste cursuri medicale la Crucea Rosie! O alta calitate a mea este ca stiu sa ascult ordinele superiorilor si nu caut niciodata cearta cu persoanele din jur!

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Emanuel / Emi
  • 4.2 Vârsta: 17
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Craiova, Dolj
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc GTA V din 2014
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De aproximativ 6 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 835 de ore!
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 5755
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In jur de 2-3 ore pe zi avand in vedere ca a inceput scoala!
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Cateva banuri provizorii pentru prostii facute in trecut pe care le regret maxim!
  • 5.0 Alte informații: Multumesc frumos pentru timpul acordat, va urez o zi frumoasa!
Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  Butos1337#6932

🚑 Medic Chirurg :  Deadura Alecsandru
 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑 Medic Chirurg :  Muller Dante

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share