Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armand Enache[ Enake/ ID: 245 ]


Bradovan
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: david barnea
  • Varsta reala: 17 ani 
  • Orasul unde traiti: iasi
  • Cu ce va ocupati: liceu! 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: desigur 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da !  
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un om plin de rabdare  care isi doreste sa ajute server-ul si sa i ajut pe ceilalti membrii staff , sa acopere problemele pe care nu le pot rezolva! Sunt un om calm ,plin de rabdare si corect! Eu spun ca un membru staff ar trebui sa fie disciplinat si un exempul fata de playerii care joc pe aceasta comunitate!
  • Descrierea dumneavoastra(minim 20 cuvinte):Ma numesc david barnea am 17 ani si imi place foarte mult sa ma joc fivem si sa mi petrec timpul cu prietenii mei! Sunt un om petrecaret si care ii place sa glume! Sunt un tip sincer , si mereu nu am nimic de ascuns ! Iubesc sa ajut lumea cand imi cere ajutorul!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Armand Enache
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Enake 
  • Ore jucate pe server: 220
  • De cat timp jucati pe server: de 9 luni  cu pauze!
  • Cat timp acordati serverului pe zi: pot sa acord server-ului pe zi 3-4 ore!
  • Sanctiuni anterioare pe server: desigur ! am un ban provizoriu ! si m-am invatat din greseala pe care am facut-o! 
  • ID-ul din joc: 245
  • Averea detinuta in joc: 200k , o masina vip un ferrari  , o duba sobol , duba ford si un lamborghini  huracan! 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: sincer iti spun cred ca am reputatie proasta cei din politie! 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu ! m-am inteles cu toata lumea !
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand , as vrea sa fiu un exemplu pentru playeri !
    Sa imi schimb putin comportamentul , sa fiu mai comunicativ si  mai linistit!
    In al doilea rand , vreau sa ma axez  mai mult pe server , sa micsorez numarul de plangeri ( ex: nu este membru staff pe server destui) , sa ma ocup mai mult pe tickete , sa le rezolv problemele/nelamuririle playerilor noi! Si cel mai important sa impartasesc experienta mea de roleplay playerilor noi! As incerca mai mult sa le explic decat sa le dau sanctiuni! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor in indiferent de cauza ( revive , reclamatii , warn-uri , nelamuriri ) si cel mai important lucru  este mentina pe server un rp de calitate inalta  si elimine conflictele dintre playeri! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da , am obs !
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:desigur ! 
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share