Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andrei GIcacordel [ AndreiOP234 / ID: 2244 ]


AndreiOP234
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Popescu Andrei
  • Varsta reala: 15 spre 16 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: elev in clasa a IX - a 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece in timpul petrecut pe comunitate am dat peste diferite situatii de RP sau de FAIL RP si pot spune ca stiu putin cu ceea ce se mananca , dar mereu este loc pentru a invata mai ales in acest domeniu. Pot spune ca sunt o fire calma care prefera sa asculte parerea altora apoi sa ia o decizie , lucru care pot spune ca m-ar recomanda.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Ma numesc Andrei si sunt elev , majoritatea timpului liber mi-l petrec alaturi de prieteni afara si in mediul online , mai ales pe fivem . Sunt o fire sociabila si intelegatoare care tine la glume , ba chiar imi place la randul meu sa glumesc cu cei care imi permit. Imi place sa intalnesc oameni noi si sa-mi creez prietenii de lunga durata . Pot spune ca dau dovada de o seriozitate destul de mare si ca imi place sa ma implic mult in lucrurile care ma pasioneaza .

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gicacordel Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AndreiOP234
  • Ore jucate pe server: 825
  • De cat timp jucati pe server: joc de 8 luni pe comunitate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: acord serverului undeva la 5-6 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nicio sanctiune
  • ID-ul din joc: 2244
  • Averea detinuta in joc: 1,5 milioane cash , Mercedes GT63S VIP , cateva masini + o functie importanta in cadrul clubului de motociclisti din care fac parte
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nicio altercatie cu vreun membru staff , ba chiar ma inteleg bine cu cativa membri.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine functia as incerca sa ma dedic mai mult pentru a ajuta comunitatea cu rezolvarea ticketelor si cu indrumarea noilor playeri si atragerea lor ca sa joace pe  aceasta comunitate. Plus ca as incerca sa dau dovada de o seriozitate mult mai mare pe comunitate deoarece as reprezenta mai mult decat propria imagine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cred ca un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, cu indrumarea si ajutarea playerilor noi pe aceasta comunitate . Totodata cred ca se ocupa si cu descoperirea de buguri pe care apoi sa le raporteze , pentru a pastra economia serverului si integritatea acestuia. Un helper se poate ocupa si de aplanarea conflictelor OOC si de ulterior , rezolvarea lor intr-un stil cat mai frumos pentru ambele parti.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share