Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Joseph Gray [ Dragos / ID: 311 ]


Bombă-311
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

Numele real: Tuduriu Dragos
Varsta reala: 18
Orasul unde traiti: Iasi
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Dupa parerea mea merit aceasta functie deoarece am o vechime destul de mare pe acest server si consider ca sunt destul de matur si capabil sa fac parte din staff-ul serverului.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Tuduriu Dragos , sunt elev si locuiesc in Iasi. Timpul liber mi-l petrec afara cu prietenii sau la calculator jucandu-ma fiveM. Sunt genul de persoana care isi face usor prieteni si nu renunta usor la ceea ce isi propune.


Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Joseph Gray
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dragos
Ore jucate pe server: 730+
De cat timp jucati pe server: Decembrie 2018
Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 5 ore pe zi
Sanctiuni anterioare pe server: Pe 31 decembrie 2019 am acumulat un warn de care nu sunt mandru.
ID-ul din joc: 311
Averea detinuta in joc: aprox 1 mil 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu am facut nimic nimanui. Mereu am cautat sa las loc de Buna ziua deci nu 
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face ce am facut si pana acum adica sa ajut pe toata lumea , in schimb acum as putea sa ajut mult mai multa lume
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu problemele , ajutorul si cu sprijinul playerilor 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+rep , nu l-am vazut niciodata de cat timp sunt in factiune cu el sa se certe macar cu cineva. Mereu a fost calm si rabdator cu toti membrii mafiei. Consider ca este capabil sa faca o treaba foarte buna daca i s-ar acorda sansa de a intra in staff.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share