Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER ] Deadura Alecsandru [Butos ✓ / ID: 24]


Toi ^_^
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alecsandru
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Deva
  • Cu ce va ocupati: Liber profesionist
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca imi place sa ajut atat playerii noi, cat si playerii vechi in functie de cunostinte si gravitatea situatiei. Tinand cont de trecutul meu...si dandu-mi seama de greselile facute, as dorii sa ii fac si pe cei care sunt cum am fost eu sa inteleaga ca nu e tocmai ok un comportament de genul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tanar de 23 de ani caruia ii place distractia, muzica, iesirile cu tovarasii si voia buna. Momentan am un picior rupt, ceea ce inseamna ca ii pot dedica mult mai mult timp serverului.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Deadura Alecsandru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Butos ✓
  • Ore jucate pe server: 800+
  • De cat timp jucati pe server: De un an si ceva
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-11 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Cateva banuri pentru injurii ooc..
  • ID-ul din joc: 24
  • Averea detinuta in joc: In jurul unui milion.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, au fost cateva - (Niko, Edward, Tony, Gozde)
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As putea ajuta mult mai mult playerii mergand si explicandu-le ceea ce nu inteleg, nu doar prin a scrie pe chat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere, un helper are datoria de a ajuta persoanele de pe server prin sfaturi, exemple de roleplay, explicarea anumitor reguli neintelese de playeri si rezolvarea problemelor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share