Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER ] Arkan Ražnatović [@Matei#1006 / ID 1006]


Matei23
 Share

Recommended Posts

                                                                                                                           Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Toader Matei
Varsta reala: Am varsta de 18 ani.
Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Bucuresti 
Cu ce va ocupati: Student la Universitatea Romano-Americana
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Stiu regulamentul foarte bine deoarece a trebuit sa il recapitulez si sa il invat cand mi-am deschis mafia.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie pentru ca joc pe aceasta comunitate de peste 2 ani si stiu cum trebuie sa procedez cand se produce un fail si ca trebuie sa fiu neutru cand vine vorba de tickete/actiuni rp/. Imi petrec aproximativ 3,4 ore pe server in fiecare zi deci consider ca as putea sa imi fac treaba de staff si sa imi ramana timp sa imi fac rp-ul .
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Toader Matei locuiesc in Bucuresti Sectorul 4 , urmeaza sa intru in primul an de facultate la Universitatea Romano-Americana ( Marketing/Management) , consider ca sunt destul de matur deoarece nu iau decizii pripite doar ca sa fie luate iar dupa sa le regret , analizez fiecare miscare pe care urmeaza sa o fac cat este posibil iar cred ca asta ar fii un beneficiu pentru mine ca staff.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Arkan Ražnatović.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Matei.
Ore jucate pe server:  Ore jucate 707 ore  , ore jucate pe cont 753 (ck cerut de mine la 45h pt caziere).
De cat timp jucati pe server: Joc pe server din 2018 ( nu mai stiu data exacta dar stiu sigur ca aveam id 485 cand erau masinile Vanilla )
Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 3-4 ore pe zi.
Sanctiuni anterioare pe server: Doua warn-uri , unul pentru mixing (am intrebat pe chat daca este normal sa se faca razie in 2 diicoti) + unul pentru fail ( am incercat sa ies dintr-un box cu mclaren Senna) ambele warn-uri au fost luate cand aveam in jur de 150-200 de ore , de atunci nu am mai luat niciun warn..
ID-ul din joc: 1006
Averea detinuta in joc: Am o Duba Sobol/Ford, M3E36 , M5E39 , M5E60 , Range Rover , Audi Q8 , Goldwing ,rs6 , Toyota Yaris,  Casa de 70.000$ si la categoria V.I.P ( masinile de la Vip diamond)  un Mercedes GT63S, X6M , Dodge charger , Mercedes S class , M5  , bani cash 35.000$ , impachetati 70,000$ ( nu sunt genul sa farmez)
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu,  consider ca am o reputatie destul de decenta deoarece nu fac diferente intre playeri , poate sa fie cap de mafie sau miner , le vorbesc la fel , nu sunt bombardier , vorbesc calm cu oamenii la acidente si in rp uri in general.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am avut o asa zisa altercatie cu Braga pe chat-ul OOC de pe deep dar nu stiu daca ar putea influenta cu ceva treaba asta avand in vedere ce a urmat , in rest am o relatie destul de ok cu membrii staff.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii mult mai atent la ce se intampla in jurul meu si as incerca sa ma implic mai mult in problemele playerilor atat pe discord cat si pe server.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Modereaza discordul / chat-ul din joc , Are grija ca playerii sa se comporte normal ( condus rp , bombardierism etc ) si tickete care nu necesita un grad mai mare.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , pot filma mereu actiunile prin geforce sau obs .
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

+rep stie sa vorbeasca cu oamenii , sa dezbata diferite subiecte  . Este o persoana matura , ce dupa parerea mea , merita o sansa in staff.

PS : Cateodata mai e prost dar merge!😀

 

Link to comment
Share on other sites


Glucophone is a melodic reed protect drum, the “younger brother” of the grab b wait drum. This is one of the latest dulcet instruments, which was invented about 10 years ago. The mechanism is made of dagger, processed and adjusted in a bosom way. As a follow, we get a magical, cosmic normal and healing vibrations. In terms of characteristic and method of playing, this means is most comparable to a execute drum. You can take part in the apparatus with your fingers or the sticks that arrive with the kit. To learn how to vie with, you prerequisite a have a yen for, completely minute things and a underlying sense of rhythm. Someone does it superbly in the first half-hour of the game. Also, children, constant the smallest, are handily trained to recreation the instrument.


I invite you to by my locate: http://steel-tongue-drum.info







Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share