Jump to content
×
×
  • Create New...

CV SPITALUL JUDETEAN LOS SANTOS DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Recommended Posts

 

SPITALUL JUDETEAN LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:Marinescu
  • 1.2 Prenume:Andrei
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:36
  • 1.5 Înălțime:1.92
  • 1.6 Greutate: 90kg
  • 1.7 Naționalitate:Romania 
  • 1.8 Adresă:Los SANTOS 
  • 1.9 Număr de telefon:710-7304


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:da!
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:sunt complet sanatos fizic cat si mental
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:NU
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: NUU
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: la 16 ani am condus un golf 2 pe drum de tara si a venit un politist comunal si o trebuit sa vina tata sa ii zica ca el este sef de post=))
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:DA
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:NU
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:DA
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: da , engleza , spaniola, si puitna italiana , putina araba dar doar foarte putin

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:---
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:----
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Uber , spalator de geamuri , body guard , mec, sofer pe tir , autobuz ....etc

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Pentru ca de mic mi a placut sa salvez vieti , am sange rece ma descurc sa ajut oamenii , sunt bine instruit , stiu sa practic aceasta meserie fara sa primesc cuvinte de rau  stiu sa conduc orice tip de tip de masina , stiu sa actionez calm in situatii critice  i mi place sa cooperez daca am colegi faini cu un caracter misto in caz contrar raman eu calm si nu ma enrvez si incerc sa mi fac colegul sa ne intelegem 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): vreau sa candidez pentru acest post pentru ca stiu sa conduc foarte bine fara sa ating maisna de nimic , stiu sa lucrez in situatii critice si sa raman calm , stiu sa calmez oamenii , sa ii ajut, sa ii salvez, sa ii resucitez, sa ii motivez si cel mai important ii fac sa se simta in siguranta 

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Mario
  • 4.2 Vârsta:14-15
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Ploiesti
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?:gta de cand s-a lansat fivem de 3 ani 
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 9- 10 luni
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: creed ca 45-46
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:3838
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 4-5 ore din cauza ca a inceput scoala
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:nu
  • 5.0 Alte informații:nu

(( INFORMATII LEGATE DE APLICATII: )) 

  • CV'ul se copiaza de mai sus, iar dupa ce il completati il trimiteti printr-un topic nou cu TITLUL: [CV] Nume Prenume [ID].
  • Daca nu se respecta titlul si modeul CV'ului o sa fie automat respins!
  • Dupa ce ati trimis CV'ul trebuie sa asteptati pana cand primiti un raspuns! [Poate dura si 5-7 zile pana primiti un raspuns]
  • Fiti foarte atenti la CV'ul de mai sus! Odata ce l-ati trimis nu o sa mai aveti a 2-a sansa decat la urmatoarea sesiune. 
Link to comment
Share on other sites

Urmatorul pas este sa contactezi  unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC] Informatii : Interviul se tine pe discord  

🚑Nume discord: grisuletboom#1447

🚑Director-General -Sabrina Navarro 

 

🚑Nume discord:  Butos1337#6932

🚑 Medic Chirurg :  Deadura Alecsandru
 

🚑Nume discord:  NoName#9478

🚑 Medic Chirurg :  Muller Dante

acceptat medici.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share