Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexandru Dima [BeastNight / ID: 5756]


BeastNight
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dima Alexandru
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Student, ASE Bucuresti 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece intr-un timp asa de scurt am reusit sa acumulez niste informatii legate de server. Chiar daca am un ID relativ mic, nu pot spune ca am o experienta destul de mare, dar toata lumea invata si o sa incerc sa ajut oamenii exact unde ma pricep fara ca sa incurc, sau mai ales sa ii induc in eroare.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alex, am  varsta de 20 ani si locuiesc in orasul Ploiesti. Sunt student la ASE Bucuresti in anul 2. Hobby-urile mele sunt plimbatul, jocurile pe calculator, calatoriile, descoperirea de noi oameni si condusul.  Sunt un baiat la o inaltime de 1.81 si 90 kg. Nu ma consider un om fara defecte, bineinteles, dar pot spune ca una pe care o am si sunt constient de ea este ca sunt o persoana care nu poate sa uite unele greseli facute sau lovituri primite in viata. Personalitatea mea este usor de descoperit pentru ca imi place ca sa fiu cunoscut exact asa cum sunt, fara sa stiu diferit cu X si cu Y.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Dima
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BeastNight👮
  • Ore jucate pe server: 140
  • De cat timp jucati pe server: de aproape 1 luna.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3 sau chiar 4 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 5756 
  • Averea detinuta in joc: RS7, Mercedes AMG GTC, BMW SR1000R, functia de Agent Principal in departamentul de politie, cele 3 dubite si aproximativ 610.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Singurul lucru pe care l-as face diferit ar fi sa ma ocup mai mult de partea staff, deoarece imi place sa ajut playerii vechi sau noi, dar si sa imi fac RP-ul. Poate ca daca as primii aceasta functie as petrece mai mult timp pe server deoarece cu aceasta functie am ce sa fac. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Helperul se ocupa cu rezolvarea dificultatilor pe care playerii le intampina pe parcursul jocului sau cu unele nelamuriri legate de el. Daca as obtine aceasta functie as putea ajuta lumea de fiecare data atunci cand nu inteleg ceva sau li se pare ceva gresit cu anumite persoane sau roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share