Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Constantin Tony [ID:8452]


TonyLeblanc
 Share

Recommended Posts

NFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Constantin
  • 1.2 Prenume: Tony
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 42
  • 1.5 Înălțime: 1.85
  • 1.6 Greutate: 95
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Vinewood St. 
  • 1.9 Număr de telefon: 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala psihica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Sunt clinic si psihic sanatos.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost niciodata arestat din niciun motiv.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost niciodata arestat din niciun motiv.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de nici o substanta interzisa in ultimii doi ani.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am primit nici o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Permisul este valabil si nu a fost suspendat niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am calificativul B2 (Experimentat) in limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Este prima oara cand fac o aplicatie de angajare.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa lupt impotriva infractiunilor din acest oras si sa contribui cu tot ce am pentru a ajuta la scaderea ratei de infractiuni in oras, toate astea pentru a asigura siguranta copiilor mei cat si a tuturor cetatenilor din oras. Detest cu pasiune coruptia si consider ca fara impunerea legii si aplicarea acesteia corect, nu traim intr-o lume civilizata. Toata viata am ajutat oamenii cum am putut mai bine doar ca in incercarile mele, legile si statutul meu actual ma limiteaza. Daca as fi acceptat in Departament as avea mijloacele necesare sa impun legea in oras si sa fac un loc mai sigur si mai pasnic cetatenilor.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Atentia si eficienta cu care accept si indeplinesc un ordin, atentia la detaliile mici care se dovedesc ulterior a fi folositoare, carisma aparte, abilitatea de a fi foarte convingator si faptul ca sunt dispus sa ma pun in situatii dificile pentru a imi indeplini scopul.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Tony
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : 18
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 7 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2 saptamani
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : 50
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 8542
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Sper sa pot intra! Este una dintre factiunile mele preferate!
Link to comment
Share on other sites

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
CV-ul Dumneavoastra a fost 
ACCEPTAT!

 

In Character (IC):

Domnule/Doamna Constantin Tony, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de Cadet!  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

 

Data: 22.09.2020

Semnatura: Nechita Sebastian

Out of Character (OOC):

  • Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Xes#2144) pentru urmatoarele detalii.
  • Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
  • Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Politiei si Regulamentul Server-ului.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share