Jump to content
×
×
  • Create New...

Ionut adrian [2257]


_ionut_357_
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

1.1 Nume:ionut
1.2 Prenume:adrian
1.3 Sex: masculin
1.4 Vârsta:21
1.5 Înălțime:2.10m
1.6 Greutate:68 kg
1.7 Naționalitate:Los Santos
1.8 Adresă: inca nu am o casa proprie traiesc cu fratele meu
1.9 Număr de telefon:319-8405
 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:da
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: nu
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:nu
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:nu
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:nu
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:da
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:nu
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:da
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:da in engleza italian si franceza
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:nu
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:am fost medic si in rest sofer de autobuz si am lucrat in armata 3 ani
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Am studiat Academia de politie din Paleto Bay cu scopul de a ajuta si a aduce dreptate si justitie in orasul Paleto Bay si Sandy Shores. Lucrez  in echipa, ofer ajutor si accept ajutorul, ascult orindinele colegilor mei cu gradul mai mare. Vreau sa ajut si sa ofer siguranta cetatenilor din Paleto Bay si Sandy Shores. Sa ma dezvolt pe plan profesional, sa ofer siguranta si un loc mai bun pentru oras, armonie, pace, sanatate si echilibru.
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Am urmat cursul de Prim Ajutor  si il pot pune in aplicare in unele cazuri de urgenta, sunt o persoana serioasa si rationala, imi place ideea de a ajuta si a invata cat mai multe lucruri. Cu totii suntem egali, cu totii avem un dar de care ne putem folosi, o alta perspectiva, o alta idee. Cu ce ma pot diferentia de ceilalti canditati, este gandirea si o alta perspectiva in a schimba in bine.
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : ionut
5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : in 2 luni fac 16
5.3 Oraș sau localitate de proveniență :bucuresti
5.4 De când vă jucați GTA V? : minim 5 ani gta v iar fivem de 2 ani
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :de cam 6 luni
5.6 Cate ore aveti pe joc? (Minim 80 ore) :am 113
5.7 Ce ID aveti in joc? :2257
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 / 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :da
5.13 Ai citit regulamentul politiei? :da
5.14 Alte informații :nu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share