Jump to content
×
×
  • Create New...

[ Helper ] Andrei Popa [ Mr.Ficus / 6477 ]


Mr.Ficus
 Share

Recommended Posts

Numele real: Balaj Adrian
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Bacau
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece cred ca pot ajuta serverul si oamenii de pe el mai ales pe cei care sunt la inceput, le pot explica ce fac gresit .
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma foarte intelegatoare mereu pozitiva. Imi place sa comunic cu oamenii si sa-i ajut daca este necesar .
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Andrei Popa
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mr.Ficus
Ore jucate pe server: 430+
De cat timp jucati pe server: Vreo 3-4 luni
Cat timp acordati serverului pe zi: De la 4-5 ore in sus
Sanctiuni anterioare pe server: Nu detin nici o sanctiune
ID-ul din joc: 6477
Averea detinuta in joc: 40k  in banca , 3 dube , 2 masini vip , 1 lamborghini huracan , mercedes c63 amg , range rover , volvo 850r
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie m-as ocupa de tickete si de alte probleme ale oamenilor .
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutatul playerilor sa le spuna si sa le explice cand fac ceva gresit si de ce e gresit , tickete.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , obs + programul de filmat de la windows
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Edited by Mr.Ficus
Link to comment
Share on other sites

Sanctiuni anterioare pe server:Din pacate am primit o sanctiune , un ban de 3 zile pe motiv bug abuz discord , am avut plugin-ul de show hidden channels , am am avut nevoie de acel plugin pentru un server de csgo pe discord , si din pacate am primit ban! Nu mai am acel plugin!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share