Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andy Andreas [ Andy Medic / ID:11742 ]


Andy9427
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Maldea Andreas
  • Varsta reala: 26 ani
  • Orasul unde traiti: Bad Hall ( Linz )
  • Cu ce va ocupati: Sofer/Paramedic pe ambulanta si Sofer de Camion
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Orice Ticket trebuie evaluat si posibil sanctionat dintr-un punct de vedere  neutru indiferent de prietenia cu un player iar el trebuie sa inteleaga si sa i se explice ca toti suntem egali
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece sunt o persoană serioasă imi place sa ajut,pot sa evaluez corect si drept anumite situatii de pe server,vreau sa ajut serverul si sunteti o comunitate foarte frumoasa
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In momentul de fata locuiesc in Austria si lucrez ca Sofer/paramedic pe ambulanta la punctul de Autostrada St.Florian,iar cand nu lucrez in domeniul medical,prestez servicii la o firma de transport in calitate de sofer pe camion dar doar Part Time,sunt o persoana glumeata dar si serioasa in functie de situatie, imi place sa calatoresc si iubesc marea chiar acum cativa ani mi-am luat permisul pentru ambarcatiuni tip B, sunt yahturi/barci pana in 20M lungime si fara limita de cai putere,imi place sa cant la instrument(Orga Electronica) si cant si Manele ca se cere :))  daca va scriu toate detalile despre mine aici nu veti mai avea sansa sa ma cunoasteti mai bine si imi veti sti toate secretele :D

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andy Andreas
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andy Medic
  • Ore jucate pe server: 187,50 de ore în acest moment tinand cont ca nu am mai mult de 45 minute pe /sleep
  • De cat timp jucati pe server: Am intrat pentru prima oară pe acest server în Septembrie  2018, urmând o pauza până în Septembrie 2020.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Nu as sti sa raspund sincer la aceasta intrebare, depinde de zile si de cat de mult lucrez... etc,am zile in care ma joc 10 ore si am zile in care ma joc 2 ore, dar intr-o saptamana sigur imi petrec in jur de 25-50 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 Warn dar sterse, primul Warn l-am primit cand am avut 5 ore pe server Fail RP un fel de Scam am avut un accident cu unul, am mers la politie, acolo a declarat ca imi plateste pagubele iar cand am iesit din politie acesta a scos un cutit la mine, nu mi-a dat banii, iar cand a bagat cutitul inapoi l-am luat la bataie...etc, este singurul server pe care am jucat de RP, nu am stiut ce inseamna RP si aici am invatat sa fac RP, iar al doilea foarte recent, am avut o discutie cu un rank superior de la medici care nu a raspuns pe (/m statie) nici pe discord unde lucrez si a certat alti 2 medici dupa ce le-am permis sa scoata masini care nu sunt destinate gradelor lor iar un player care era cu acesta imi explica OOC ca ei nu au voie sa scoata masini daca nu au gradul si am mai vorbit si eu OOC,Mi-am dat seama ca am gresit vorbind OOC am facut ticket si am cerut sanctiune
  • ID-ul din joc: 11742
  • Averea detinuta in joc: Apartament de 680.000 Clasa B, mașini de la Clasa Vip Diamond+Ford Raptor,Golf1,BMW M5, cam toate tunate la maxim, VIP Diamond, 4 uniforme de medici,Statie Emisie Receptie,Lanterna
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu ma consider o persoana cu o reputatie proasta,probabil sunt vreo 3 playeri care au o problema cu mine pentru ca i-am raportat in legatura cu un comportament neadecvat sau au facut chestii NON RP si au luat Ban sau sanctiune
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As sta de vorba cu persoanele noi pe server cele ce au putine ore si as incerca sa le explic ce inseamna Hard RP inainte sa fie bombardieri sau sa faca ceva gresit,As veni cu idei pentru a dezvolta Roleplay-ul de pe server,As sta spectate pe zonele cele mai folosite de playeri in oras
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupă cu ajutorul de care au nevoie jucătorii noi veniti pe server care nu prea stiu ce inseamna Hard RP, Persoane ce au de raportat o problemă cum ar fii un Bug,nelamurire,altercatii,....etc și cu raportarea problemelor staff-ului cu grad mai mare si cu mai multa experienta
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, Filmez tot timpul 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Contra - Prea nou pe comunitate, din septembrie te-ai reapucat trebuie sa joci mai mult pentru a te obijnuii cu server-ul si gamemod-ul sau!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share