Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gonzalez Mercedesa [ Adina / ID: 10936 ]


Adina
 Share

Recommended Posts

Informații din viața reală:

  • Numele real: Albu Adina
  • Vârstă reală: 21
  • Orașul unde trăiți: Comănești, Bacău
  • Cu ce vă ocupați: Studentă
  • Sunteți de acord că trebuie să lăsați prieteniile deoparte și să acționați corect în orice situație?: Da, cu siguranță!
  • Cunoașteți la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeți că meritați această funcție (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece sunt printre puținele persoane care îsi doresc să ajute cu adevarat acest server, și are experiența necesară pentru a face acest lucru. Totodată dispun si de timpul necesar pentru a mă ocupa in mod corect de atribuțiile pe care le voi avea.
  • Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Bună, după cum am spus mai sus, numele meu este Adina, am 21 de ani, si imi place să ajut oamenii, să le explic ceea ce nu înțeleg, și să mă fac cât mai utilă. Mă consider o persoană corectă, impulsiva (uneori) dar care știe să și impună punctul de vedere, și știe să se faca autoritară când este cazul.

Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Nechita Mercedesa
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Adina
  • Ore jucate pe server: 300 deocamdata.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe server de aproape trei luni, dar am experiență în FiveM de un an și ceva.
  • Cât timp acordați serverului pe zi: Depinde, de la 1h la 8h.
  • Sancțiuni anterioare pe server: Nu am avut sanctiuni pe server.
  • ID-ul din joc: 10936
  • Averea detinuță in joc: Casa Vinewood NR. 10, VIP Emerald, 1,5kk.
  • Vă știți cu o reputație proastă pe joc?: Nu consider că am o reputație proastă pe joc.
  • Ați avut altercații, discuții aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nicio altercație cu niciun membru staff.
  • Ce ați face diferit daca ați obtine aceasta functie?: Dacă aș obține această funcție nu aș face ceva diferit neapărat, aș face ceea ce fac aproximativ toți membrii staff actuali, să mă ocup de server și de playerii acestei comunități cât mai bine.
  • Cu ce credeți că se ocupa un HELPER: Din perspectiva mea, un Helper se ocupă în principal cu ajutatul persoanelor noi pe server, și cu ticketele, cu întrebările playerilor, și ceea ce ține de discord și îi este în putere, iar cu timpul, când avansează în grad i se oferă și alte atribuții.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord că orice minciună/informație eronată din această aplicație să fie pedepsită cu ban permanent?: Da.

 

Edited by Adina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share