Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ionut Manuel [ Legendar Royale / ID: 2306 ]


Legendar Royale
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Manuel
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Curtea de Arges ( Arges )
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, voi face acest lucru indiferent de situatia impusa.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca as putea avea o sansa la aceasta functie deoarece am rabdarea necesara pentru a putea sa ajut playerii comunitatii dar si sa le explic greselile eventuale pe care le pot face. Imi place sa fac acest lucru atat OOC ( atunci cand vine vorba de exemplu de abateri asupra regulamentului ) dar si IC ( atunci cand de exemplu jucatorii nu stiu sa scoata telefonul sau nu stiu sa foloseasca meniul masinii incerc sa le explic intr-un mod roleplay cat mai placut si usor de inteles )
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma, de treaba, glumeata dar si serioasa atunci cand este nevoie. Imi plac plimbarile cu bicicleta cat si cu Atv-ul iar pe langa aceasta imi place sa ma distrez alaturi de prietenii mei in timpul liber dar si in mediul online. Pe langa aceste lucruri am si eu uneori momentele mele mici de nervozitate ( nu prea des dar exista ).

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ionut Manuel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Legendar
  • Ore jucate pe server: 820 de ore
  • De cat timp jucati pe server: De 7 luni aproximativ.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot sa acord 4 sau 5 ore dar si mai mult daca este nevoie.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate am cateva sanctiuni: [ 1 ban pentru disconnect in RP cu Politia (la 50 de ore aproximativ)]; [1 warn pentru mixing ( la 75 de ore aproximativ )]; [1 warn pentru condus non RP ( undeva la 150 de ore )] si inca [1 warn pentru incalcarea regulii /slepp ( undeva pe la 350 de ore )]. Dupa aceste sanctiuni am invatat ca trebuie sa acord o importanta si o seriozitate mai mare acestui server.
  • ID-ul din joc: 2306
  • Averea detinuta in joc: Casa in Mirror ( 750.000 ) + masini in valorea totala de aproximativ 1.500.000 cu full tuning + 650.000 de lei in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut asemenea discutii cu nimeni.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca nu as putea face nimic special prin detinerea acestei functii dar as putea sa imi dedic mai mult din timpul si rabdarea mea pentru jucatorii comunitatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un Helper se ocupa cu solutionarea ticketelor jucatorilor create atat pe joc cat si pe discord ( in limita posibilitatilor cat si a comenzilor ), cu mentinerea unui limbaj decent atat pe chat-ul OOC al jocului cat si pe discord dar si cu atentionarea / sanctionarea ( in limita posibilitatilor ) a jucatorilor atunci cand fac abateri de la regulamentul comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da cu OBS 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur :) 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share