Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Petrova Semyon [ Infinity / ID:2735 ]


Infinity
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Ma numesc Iulian.
  • Varsta reala: Am varsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Constanta.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie, deoarece mereu am vrut sa ajut oamenii si sa imi dau cu parerea, desigur ceea ce ma privea. Doresc sa ajut playerii noi mai mult decat o pot face acum.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Iulian, am varsta de 16 ani. Locuiesc in orasul Constanta si sunt elev. Mereu incerc pe cat posibil sa ma calmez in orice situatie fie ea cat se poate de imposibila. Din perspectiva mea daca iti pastrezi calmul poti avea mult mai mult succes in alegerile facute decat ai avea atunci cand ai nervii la pamant. Incerc sa am simtul umorului si sa fac lumea din jurul meu sa se distreze si sa se simta cat mai bine. Pe cat posibil vreau sa fiu prietenos cu toata lumea astfel incat sa imi fac (cartea de vizita) cat mai transparenta si primitoare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Petrova Semyon
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Infinity.
  • Ore jucate pe server: La momentul actual am aproximativ 1700 de ore jucate.
  • De cat timp jucati pe server: Pot spune ca ma joc de aproximativ de cand s-a deschis comunitatea, insa cu pauze luni, wipe-ul trecut si wipe-ul asta am inceput sa fac activitate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  In general acord aproximativ serverului 6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un Ban pentru Coruptie, insa am incercat si incerc pe cat posibil sa-mi curat aceasta "pata" neagra pe care am capatat-o.
  • ID-ul din joc: 2735.
  • Averea detinuta in joc: Momentan am o avere in banca de 340000$ si o suma mai mare de masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma cunosc cu o reputatie proasta pe joc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):  Nu, nu am avut altercatii cu alti membrii din staff foarte grave.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa fiu cat mai activ, astfel incat playerii sa fie bine primiti si desigur sa aiba o atmosfera cat mai buna. Sa iau decizii cat mai bune si sa ma sfatuiesc cu ceilalti despre situatiile care ma depasesc
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor noi veniti si a pastra atmosfera cat mai calduroasa a jucatorilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma in orice situatie.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share