Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Dumitru Andrei / 31248


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Dumitru
  • 1.2 Prenume: Andrei
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1,75
  • 1.6 Greutate: 80 kg
  • 1.7 Naționalitate: RO
  • 1.8 Adresă: 152 Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon: 321-3300


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , nu am fost.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am utilizat.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul a fost ACCEPTAT , iar Diviziunea a fost cea din Paleto Bay .
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul de Politie din Paleto Bay, iar verdictul a fost ACCEPTAT.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Mi-as dori sa fac parte din echipa Departamentului Medical Los Santos, deoarece pun pasiune in ingrijirea si sprijinirea comunitatii. Avand o pregatire solida in domeniul medical si experienta anterioara in fata situatiilor de urgenta, sunt convins ca pot aduce o contributie valoroasa echipei. Este o dorinta a mea sa ajut oamenii in clipe dificile, oferind servicii medicale de calitate si sprijinindu-i in procesul de vindecare. Cu abilitati exceptionale de comunicare si luare a deciziilor sub presiune, sunt sigur ca pot gestiona cu succes situatiile de urgenta si pot colabora eficient.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Fata de ceilalti canditati , ma diferentiaza seriozitatea si rigurozitatea cu care tratez munca , dar mai ales respectul enorm fata de aceasta  profesie .Cu experienta anterioara in gestionarea situatiilor de urgenta si pasiunea mea profunda pentru ingrijirea comunitatii, cred ca ma diferentiez de ceilalti candidati prin abilitatile mele solide in luarea deciziilor sub presiune, comunicarea eficienta si angajamentul ferm fata de oferirea de servicii medicale de calitate.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Dumitru Andrei.
  • 4.2 Vârsta: 18.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Peste 5 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Din anul 2019.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 20 in prezent , dar am +1000 de ore in perioada 2019-2020 , 500 de ore fiind in factiunea Medici.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 31248
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 2-3 ore , 4-5 in weekend
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu.
  • 5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat in evaluarea acestei aplicatii.

image.png.7f4e53cbbb9c81cd4c382eafef00ae96.png

Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor, acesta a fost RESPINS. 

Minimul de ore este de 50.

Cu respect,

Director  Adjunct - Antonio Cristian

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share