Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Castellano Fabio [ Midu / ID 9660 ]


Midu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Ionut
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev la liceu.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am destul timp pentru a ma ocupa si sunt foarte dedicat server-ului. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana seriosa caruia ii place foarte mult sa ajute cand cineva are nevoie de ajutor. Respect oamenii care au bun simt si stiu sa se comporte.

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Castellano Fabio
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): midu
Ore jucate pe server: 454 de ore.
De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server de 3 luni si putin, dar am experienta in FiveM de aproape 3 ani.
Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 3-6 ore, depinde de zi.
Sanctiuni anterioare pe server: Nu am la momentul actual nicio sanctiune pe server.
ID-ul din joc: 9660
Averea detinuta in joc: Apartament de 420 de mii (Eclipse Tower Clasa C), 1.920.000 in bani + masini vip majoritatea cu full tunning.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Consider ca nu am deranjat pe nimeni de cand ma joc.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ma implic cat de mult este posibil, sa ajut cat mai multe persoane si sa vin cu idei bune care ar putea ajuta server-ul.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, raspunderea pe chat la intrebarile playeriilor si la rezolvarea reclamatiilor.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share