Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ursulet Madalin [Urs / ID:3683 ]


Ursulet Madalin
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Madalin
  • Varsta reala: 21.
  • Orasul unde traiti: Targu-Jiu.
  • Cu ce va ocupati: Student la facultatea de Drept.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca fiecare dintre noi, cei care am aplicat pentru aceasta functie, consideram ca intr-o oarecare masura, o meritam. Este un altfel de gameplay, o iesire din confort, un lucru care te poate scoate din starea de monotonie umplandu-ti timpul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Madalin, am 21 de ani, sunt o persoana relativ calma, pasionat de tehnologie si autovehicule fie ele cu 6, 4 sau 2 roti.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ursulet Madalin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Urs
  • Ore jucate pe server: 366
  • De cat timp jucati pe server: De prin februarie daca nu ma insel, dar in acest timp am mai facut si pauze.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In momentul de fata, undeva la 2-3 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut parte de nicio sanctiune!
  • ID-ul din joc: 3683
  • Averea detinuta in joc: Detin o " avere " relativ mica, averea mea fiind in masini. Valoare totala a acestora o estimez undeva pe la 700k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred. In tot acest timp am fost destul de fair-play cu toate lumea. Am activat in politie si in renumita mafie " Nazi ". Dupa cum stiti, mafia a fost cunoscuta ca fiind cea mai " teribilista " mafie a server-ului. Cu toate acestea, nu foarte multa lume ma cunoaste.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca as face ceva diferit, momentan cei care se ocupa de problemele legate de server, o fac cum trebuie, nu am nimic de reprosat staff-ului la modul cum isi desfasoara activitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Parerea mea este ca un helper are treaba de a indruma playerii noi in directia buna, iar a face ordine acolo unde regulile sunt incalcate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share